Ścianki działowe

sortuj:
 • Przedstawiamy Państwu ścianki biurowe, które umożliwiają gotowe rozwiązania dla biur i call center. Doskonale prezentują się z biurkami z naszej oferty. Wykonane są z trwałych materiałów w różnych kolorach i wzorach. Ścianki biurowe nie tylko oddzielają od siebie pracowników ale zapewniają także komfort pracy i spokój jaki jest potrzebny szczególnie pracownikom call center. Dostawa mebli z naszego sklepu odbywa sie na terenie całego kraju.

 •  Tablica tapicerowana PB-01. Można ją umiejscowić na panelach rozdzielających stanowiska pracy. Jej obicie umożliwia przymocowanie do niej zdjęć, notatek Dostępna w 2 kolorach.

  72 zł
 •  Tablica tapicerowana PB-02. Można ją umiejscowić na panelach rozdzielających stanowiska pracy. Jej obicie umożliwia przymocowanie do niej zdjęć, notatek Dostępna w 2 kolorach.

  (1 opinia)
  98 zł
  (1 opinia)
 •   Panel górny PG-02. Dzięki niemu możemy oddzielić od siebie stanowiska pracy co zapewnia prywatność oraz poprawia koncentracje. Dostępny w trzech kolorach.

  191 zł
 •   Panel górny PG-03. Dzięki niemu możemy oddzielić od siebie stanowiska pracy co zapewnia prywatność oraz poprawia koncentracje. Dostępny w trzech kolorach.

  (2 opinie)
  209 zł
  (2 opinie)
 • Ścianka na biurko Svenbox RH070 to bardzo praktyczny element wyposażenia biura. Biurka Svenbox, które zestawione zostały w większe rzędy lub „wyspy” pracownicze budują wrażenie braku czegoś w rodzaju prywatnej przestrzeni. Tego typu otwarte powierzchnie mogą powodować niepotrzebne rozproszenie czy brak skupienia na właściwej pracy. Dlatego też warto przygotować...

  136 zł
 • Panel Svenbox RH 130 wykonany został z płyty o grubości 18 mm w kolorze aluminium satinato . Dzięki neutralnej barwie panela RH 130, wkomponuje się on idealnie do wnętrz o różnorodnym wystroju. Ścianka jest bardzo funkcjonalna, ponieważ umożliwia wydzielenie stanowiska pracy, co wpływa na zwiększenie efektywności pracy pracownika. Panel firmy Svenbox montuje się za pomocą naklejek...

  203 zł