Cristallo zestaw mebli stołowych Technorattan

Cristallo zestaw mebli stołowych Technorattan
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 15844) Bello Giardino
Komplet technorattanowych mebli stołowych Cristallo to zestaw idealny do postawienia na otwartej przestrzeni. Meble pokryte są płaską i gładką plecionką o niejednolitym ciemnobrązowym kolorze. Blat stołu jest bardzo elegancki i funkcj... pełny opis
2 045 zł

Produkt niedostępny

kod: 15844

Opis produktu

Komplet technorattanowych mebli stołowych Cristallo to zestaw idealny do postawienia na otwartej przestrzeni. Meble pokryte są płaską i gładką plecionką o niejednolitym ciemnobrązowym kolorze. Blat stołu jest bardzo elegancki i funkcjonalny – tworzy go tafla hartowanego, matowego szkła. Poszczególne meble wchodzące w skład kompletu można łatwo złożyć, tworząc jednolitą bryłę o wymiarach 110x110x72 cm. Dzięki temu zestaw zajmie mniejszą przestrzeń, a dodatkowo wchodzące w skład kompletu poduszki ukryte zostaną pod szklanym blatem. To idealne rozwiązanie nie tylko na prywatne tarasy, ale też do hoteli i restauracji.

Cristallo zestaw mebli stołowych - plecionka technorattanowa

Cały zestaw mebli stołowych Cristallo składa się z 9 elementów – to niezależne meble, które można razem zsunąć. W komplecie znajdują się cztery fotele, cztery pufy i duży stół ze szklanym blatem. Fotele mają miękkie poduszki na siedziska i oparcia oraz wąskie podłokietniki. Wygodę puf zwiększają poduszki siedziskowe. Stół obiadowy jest bardzo funkcjonalny i elegancki. Płaski blat z matowego hartowanego szkła wmontowany jest w technorattanową ramę. Wymiary blatu to 110 na 110 cm, natomiast wysokość stołu wynosi 72 cm. Na stole spokojnie zmieszczą się nawet większe nakrycia, a gładka powierzchnia blatu umożliwi równe ustawienie kieliszków czy szklanek.

Zestaw stołowy Cristallo oparty jest na stelażu stalowym, odpowiednio zabezpieczonym przed wpływem warunków atmosferycznych i korozją. Na stalowej konstrukcji rozpięta jest technorattanowa plecionka wybarwiona na niejednolity odcień ciemnego brązu. Technorattanowe włókna są płaskie i gładkie, mają szerokość 7-8 mm i 1,2 mm grubości. Wysoka odporność rattanu syntetycznego na wodę, słońce i temperatury gwarantuje, że model będzie służył przez wiele lat, pozostając wciąż w dobrym stanie.

Cristallo poduszki do zestawu

W skład zestawu mebli stołowych Cristallo wchodzi kilkanaście poduszek w kolorze ecru: 4 na siedziska foteli, 4 na oparcia foteli i 4 na siedziska puf. Poszewki poduszek są zapinane na suwaki i wykonane z wodoodpornego poliestru. Dodatkowo materiał pokryto teflonem, który lepiej chroni poduszki przed wilgocią. Poszewki nadają się do prania w pralce, w niskich temperaturach. Poduszki wypełnione są wysokiej jakości pianką tapicerską o średniej twardości. Poduszki przeznaczone na siedziska mają grubość 5 cm, a poduszki na oparcia 12 cm. Zapewniają one wyjątkowy komfort korzystania z kompletu.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Cristallo zestaw mebli stołowych Technorattan otrzymują Państwo:

 • stół ze szklanym blatem o grubości 5 mm wbudowanym w technorattanową ramę
 • cztery fotele z poduszkami na siedziska i oparcia
 • cztery pufy z poduszkami na siedziskaWymiary elementów zestawu:

Cristallo zestaw mebli stołowych wymiary

Stół (ze szklanym, matowym blatem wykonanym z 5mm bezpiecznego szkła):

 • długość: 110 cm
 • szerokość: 110 cm
 • wysokość: 72 cm

4 x fotel:

 • szerokość: 52 cm
 • głębokość: 52 cm
 • wysokość: 67 cm

4 x pufa:

 • szerokość: 46 cm
 • głębokość: 46 cm
 • wysokość: 36 cm

Grubośc poduszek siedziska: 5cm

Grubość oparcia oparcia: 12cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli stołowych na taras Cristallo dostarczany jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble nie wymagają montażu, mogą być użytkowane od razu po wyjęciu z kartonów.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.