zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Doniczka balkonowa 80 cm biała

(kod: 15711)
Powiadom gdy będzie dostępny
  • Cena: 50 zł

  • Produkt niedostępny

  • Długość: 80 cm
    80 cm 60 cm


Opis produktu

Wymiary

Biała doniczka z tworzywa sztucznego to często spotykany element wyposażenia balkonów i domów. Nic dziwnego – to produkt uniwersalny i funkcjonalny. Naszą doniczkę wyróżnia nowoczesne wzornictwo i znany europejski producent. Doniczkę wyprodukowała marka Curver, znany i uznany w Polsce producent mebli i akcesoriów ogrodowych. Marka tworzy swoje produkty z tworzywa sztucznego najwyższej jakości – dzięki temu sygnowane przez Curvera akcesoria ogrodowe są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Nasza doniczka cechuje się nie tylko wysoką jakością, ale też oryginalnym wzornictwem. Z zewnątrz doniczka pokryta została wzorem naśladującym fakturę drewna. Taki produkt jest nie tylko praktyczny, ale też niezwykle elegancki. Doniczka dobrze się będzie prezentować na parapecie w naszym mieszkaniu, na balkonie czy za oknem. Kolor naszej doniczki – biel – to barwa uniwersalna. Dzięki temu większość roślin będzie się w niej bardzo dobrze prezentować.

Ten konkretny model doniczki ma długość 80 cm, ale w sprzedaży mamy dostępną również krótszą 60 cm wersję. Doniczka wewnątrz ma 15 cm szerokości i 15 cm wysokości. Od zewnątrz osłonka jest nieco szersza – ma 17 cm. Odpowiednio długa doniczka nada się do hodowania domowych kwiatków, świetnie też sprawdzi się na kuchennym parapecie jako pojemnik na zioła. Doniczkę można wykorzystywać za oknem czy też na balkonie, gdyż charakteryzuje się dobrą odpornością na warunki atmosferyczne.

Osłonkę w funkcjonalnym prostokątnym kształcie bez problemu utrzymamy również w czystości. Tworzywo sztuczne nie sprawia żadnych problemów podczas czyszczenia. To szczególnie istotne przy białej doniczce, która może się ubrudzić podczas przesadzania roślin. W tym modelu nie ma dziurek, więc doniczka nie przecieka i nadaje się do wykorzystania jako osłonka – można w niej umieścić niewielkie doniczki z ziołami. Ładna osłonka na pewno sprawdzi się w naszym domu, a naśladująca drewno faktura zachwyci odwiedzających nas gości.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 80 cm
  • wysokość: 17 cm
  • szerokość zewnętrzna: 17 cm
  • szerokość wewnętrzna: 15 cm

Dostawa i montaż mebli:

Doniczka jest dostarczana przez firmę kurierską w całości, w ubezpieczonej przesyłce. Doniczka po rozpakowaniu jest gotowa do użycia. 

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres kontakt@meblobranie.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x