Havana leżak drewniany na kółkach

(kod: 16408)
Leżak ogrodowy na kółkach Havana to model wygodny, praktyczny i elegancki. Leżak wykonany został z twardego drzewa egzotycznego akacja, które nie tylko zapewniło mu efektowny wygląd, ale też wysoką wytrzymałość na warunki atmosferyczn... pełny opis

599 zł

579 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 5 dni
kod: 16408

Opis produktu

Leżak ogrodowy na kółkach Havana to model wygodny, praktyczny i elegancki. Leżak wykonany został z twardego drzewa egzotycznego akacja, które nie tylko zapewniło mu efektowny wygląd, ale też wysoką wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Leżak świetnie się sprawdzi w ogrodach, na tarasach czy działkach. Do najważniejszych zalet modelu należą regulowane oparcie i podnóżek, wygodna wysuwana półeczka oraz składane podłokietniki.

Regulowane oparcie leżaka Havana

Leżanka świetnie się sprawdza podczas wypoczynku. Oparcie leżaka drewnianego Havana można ustawić w aż 5 różnych pozycjach, a dodatkowo istnieje również możliwość 3-stopniowej regulacji podnóżka. Leżak możemy więc ustawić w naprawdę wielu pozycjach, zależnie od potrzeb. Istnieje również możliwość złożenia lub rozłożenia podłokietników. Bardzo praktycznym dodatkiem jest ukryta pod siedziskiem półeczka, wysuwana w obie strony, którą można wykorzystać jako tackę na napoje.

Zbliżenie na siedzisko leżaka drewnianego Havana

Do stworzenia leżaka wykorzystane zostało wysokiej jakości drewno egzotyczne akacja, które cechuje się dużą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Konstrukcję leżaka uzupełniono o kółka i poręczny uchwyt, który pozwala na łatwe przenoszenie leżaka tam, gdzie akurat jest potrzebny. Leżak ogrodowy na kółkach Havana wykonano z dużą dbałością o szczegóły, więc cała konstrukcja znakomicie się prezentuje.

Zobacz także powiązane: leżaki drewniane, meble ogrodowe drewniane
Wymiary elementów zestawu:

Leżak drewniany Havana wymiary

  • Długość: 200 cm
  • Szerokość: 69 cm
  • Wysokość: 300/80 cm
  • Maksymalne obciążenie: 120 kg
  • Wymiary kartonu: 194/65/11 cm
  • Waga przesyłki: 24 kg

Dostawa i montaż mebli:

Mebel przesyłany jest w ubezpieczonej przesyłce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Leżak przeznaczony jest do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji. Model doskonale pasuje do innych mebli ogrodowych z drzew egzotycznych.