zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00
sortuj produkty po:

Są to proste meble sypialniane. Wykonane zostały one z najwyższej jakości drewna. Cała kolekcja pomoże nam stworzyć milą oraz przytulną atmosferę w każdej sypialni.

Luca, Furcom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komody

 • Komoda Luca

  Komoda Luca

  740 zł

  zobacz szczegóły

  Komoda sosnowa surowa Luca. Wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalna o eleganckim i klasycznym kształcie. Posiada cztery szuflady. Produkt do samodzielnego montażu.   

Łóżka do sypialni

 • Łóżko Luca 140x200

  Łóżko Luca 140x200

  885 zł

  zobacz szczegóły

  Wygodne i proste łóżko sosnowe surowe Luca Wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Elementy łóżka: 4 nogi, szczyty duży, mały oraz element wzmacniający tzw. piąta noga łóżka. Łóżko sprzedawane jest bez materaca. Łóżko jest sprzedawane ze stelażem w cenie....

 • Łóżko Luca 160

  Łóżko Luca 160

  951 zł

  zobacz szczegóły

  Wygodne i proste łóżko sosnowe surowe Luca 160 Wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego. Elementy łóżka: szczebelki w ilości 32 sztuk, 4 kątowniki metalowe, listwy boczne Łóżko sprzedawane jest bez materaca. Łóżko jest sprzedawane ze stelażem w cenie. Cena...

Szafki nocne

 • Stolik nocny Luca

  Stolik nocny Luca

  281 zł

  zobacz szczegóły

    Klasyczny stolik nocny sosnowy surowy Luca. Wykonany z wysokiej jakości drewna bukowego twardzielowego. Bardzo funkcjonalny, o prostym i zgrabnym kształcie. Posiada jedną szufladę. Produkt do samodzielnego montażu.  

Szafy

 • Szafa Luca 2D

  Szafa Luca 2D

  1 550 zł

  zobacz szczegóły

  Klasyczna dwudrzwiowa szafa sosnowa surowa Luca. Wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego. Bardzo funkcjonalna i pakowna o eleganckim, prostym kształcie. Posiada cztery półki, szufladę, dwa drewniane drążki. Produkt do samodzielnego montażu.  

Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x