zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Grille ogrodowe

Zmiana kliematy sprzyja wydłużeniu sezonu pogody sprzyjającej wypoczynkowi w ogrodzie, dlatego coraz większą popularnością cieszą się grille ogrodowe. W tej kategorii zebraliśmy kilkadziesiąt produktów, które sprawią, że grilowanie będzie miłe, łatwe i przyjemne.

Nadal najpopularniejsze są grile ogrodowe węglowe - gdzie palenisko mamy umieszone na metalowych stelażach, na nim miejsce na węgiel, oraz ruszt. W zależności od stopnia zaawansowania grill może być z pokrywą, lub bez. Występują również modele mobilne - na kółkach lub na trójnogi. W zależności od modelu i ceny - mogą być one wykonywane z różnych odmian - metali, głównie stali. Wśród tych modeli popularny jest praktycznie jednorazowy grill ogrodowy - tanie rozwiązanie, które możemy zabrać ze sobą na działkę, lub za miasto.

Grille gazowe to bardziej zaawansowane, wydajne, ale też droższe rozwiązania. Wybierane są przez klientów z zasobniejszym portfelem, lub w szczególności przez obiekty reatauracyjne, gdzie szybkość przygotowywania potraw jest kluczowa. Dużą popularnością i dobrymi opiniami cieszą się szczególnie grille Landmann - producenta funkcjonującego na rynku od wielu lat.

Kolejną kategorię stanowią grille elektryczne - te również różnią się żródłem wytwarzania ciepła - rozgrzewana jest grzałka po podłączeniu urzadzenia do sieci elektrycznej. Urządzenia taki dobrze sprawdzają się nie tylko w ogrodzie, jak również w domu i jako grill na balkon.

Osobą kategorię stanowią grille murowane, betonowe, które wybierane są przez właścicieli dużych, tradycyjnych ogrodów. Pozwalają one uzyskać niepowtarzalny smak potraw, a jednocześniej dodają uroku przestrzeni wypoczynkowej. Często występują one jako grille z wędzarnią i są wykorzystywane również do przyrządzania potraw typowo mięsnych.

 • Grill ogrodowy węglowy na kółkach - 58x38cm

  Grill ogrodowy węglowy na kółkach - 58x38cm

  179 zł Dostawa GRATIS!

  zobacz szczegóły
 • Grill kulisty 46cm z półkami bocznymi - Landmann 11426

  Grill kulisty 46cm z półkami bocznymi - Landmann 11426

  229 zł Dostawa GRATIS!

       (2 opinie)
  zobacz szczegóły
 • Grill kulisty 47cm wózek - Landmann 11390F

  Grill kulisty 47cm wózek - Landmann 11390F

  299 zł 285 zł Dostawa GRATIS!

       (2 opinie)
  zobacz szczegóły
 • Grill kulisty na kółkach 50cm Landmann 31341

  Grill kulisty na kółkach 50cm Landmann 31341

  799 zł 639 zł Dostawa GRATIS!

       (1 opinia)
  zobacz szczegóły
 • Landmann grill Black Taurus 440

  Landmann grill Black Taurus 440

  699 zł Dostawa GRATIS!

  zobacz szczegóły
 • Grill prostokątny 46cm z pokrywą na kółkach

  Grill prostokątny 46cm z pokrywą na kółkach

  219 zł Produkt niedostępny

  zobacz szczegóły
 • Landmann grill Black Taurus 660

  Landmann grill Black Taurus 660

  799 zł Produkt niedostępny

       (1 opinia)
  zobacz szczegóły
 • Luksusowy grill węglowy wózek - Landmann 11400

  Luksusowy grill węglowy wózek - Landmann 11400

  899 zł Produkt niedostępny

       (1 opinia)
  zobacz szczegóły
 • Grill gazowy Landmann 12736

  Grill gazowy Landmann 12736

  1 099 zł Produkt niedostępny

       (1 opinia)
  zobacz szczegóły
Ostatnio na blogu:
Co to jest korozja - definicja korozji Korozja - co to jest? I jak bronić przed nią nasze meble ogrodowe? Sprawdźmy. Co to jest korozja? Korozja (z łaciny corrosio – zżeranie) - jest to proces stopniowego niszczenia materiałów występujący w wyniku oddziaływania określonych czynników środowiska na przedmiot. Może następować w wyniku...
Jak konserwować meble drewniane do ogrodu? Konieczność konserwacji mebli drewnianych do ogrodu to powód, dla którego wiele osób rezygnuje z ich zakupu i decyduje się na łatwiejsze w utrzymaniu meble z tworzyw sztucznych czy technorattanu. Nie taki jednak diabeł straszny, jak go malują - drewniane meble ogrodowe wystarczy konserwować tylko ra...

Meble ogrodowe - jakie wybrać? Kiedy zaczynają się ciepłe dni, naszą wyobraźnię opanowują marzycielskie wizje. Słońce zalewające nasz taras, unoszące się znad grilla aromatyczne zapachy, chłodne drinki, wygodne fotele, stół zastawiony pysznościami... Centrum tych wizji zawsze stanowi idealny komplet ogrodowy. Zaczynamy więc szuka...
Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x