zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Hamak bawełniany Laos Sitting Hammock

(kod: 15140)
Powiadom gdy będzie dostępny
  • Cena: 399 zł

  • Produkt niedostępny

Opis produktu

Wiosna i lato to idealny czas na leniwy wypoczynek w ogrodzie, a wielu z nasz nieodłącznie kojarzy się on z wylegiwaniem w hamaku. Hamak bawełniany marki Happy Swing przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, jak również do ogrodu i na taras. Prezentowany hamak w zestawieniu kolorystycznym Laos (FrenchMix) przeznaczony jest dla jednej osoby, a jego maksymalne obciążenie to 150kg. Hamaki bawełniane idealnie sprawdzą się w miejscach, gdzie będą często używane.

Hamaki bawełniane doskonale sprawdzają się w zacienionym, zadaszonym miejscu - nie powinny być wystawione na stałą ekspozycję słoneczną, a na czas deszczu powinny być chowane. Szukającym hamaka odpornego na deszcz i negatywne oddziaływanie promieniowania UV polecamy hamaki akrylowe.

Hamak Laos Sitting Hammock jest ręcznie wyplatany na pograniczu Tajlandii i Laosu z naturalnej bawełny, dzięki temu doskonale dostosowuje się do ciała osoby wypoczywającej.

Poduszka widoczna na pierwszym zdjęciu nie wchodzi w skład kupowanego kompletu.

Zamawiając hamak bawełniany Laos Sitting Hammock otrzymują Państwo:

  • ręcznie wyplatany hamak bawełniany w kolorze Laos
  • drewnianą belkę o długości 130cm do rozpięcia hamaka

Dostawa i montaż mebli:

Hamaki marki Happy Swing dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Hamak przeznaczony jest do samodzielnego motanżu.

Gwarancja:

Hamak objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres kontakt@meblobranie.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x