zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Hamak bawełniany Spring Sitting Hammock

(kod: 15141)
Powiadom gdy będzie dostępny
  • Cena: 399 zł

  • Produkt niedostępny

Opis produktu

Osobom poszukującym przyjemnego sposobu wypoczynku i spędzania wolnego czasu czy to w ogrodzie, czy we wnętrzy polecamy wysokiej jakości hamak bawełniany marki Happy Swing w efektownym wykończeniu kolorystycznym oznaczonym jako Spring (Tropic). Jest to mieszanka nici bawełnianych koloru zielonego, żółtego i niebieskiego. Hamak przeznaczony jest dla jednej osoby o masie nie przekraczającej 150kg. W zestawie otrzmują Państwo belkę, która umożliwi jego podwieszanie.

Hamaki bawełniane doskonale sprawdzają się w zacienionym, zadaszonym miejscu - nie powinny być wystawione na stałą ekspozycję słoneczną, a na czas deszczu powinny być chowane. Szukającym hamaka odpornego na deszcz i negatywne oddziaływanie promieniowania UV polecamy hamaki akrylowe.

Hamak bawełniany Spring Sitting Hammock jest ręcznie wyplatany na pograniczu Tajlandii i Laosu z naturalnej bawełny, dzięki temu doskonale dostosowuje się do ciała osoby wypoczywającej.

Poduszka widoczna na pierwszym zdjęciu nie wchodzi w skład kupowanego kompletu.

Zamawiając hamak bawełniany Spring Sitting Hammock otrzymują Państwo:

  • ręcznie wyplatany hamak bawełniany w kolorze Spring
  • drewnianą belkę o długości 130cm do rozpięcia hamaka

Dostawa i montaż mebli:

Hamaki marki Happy Swing dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Hamak przeznaczony jest do samodzielnego motanżu.

Gwarancja:

Hamak objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres kontakt@meblobranie.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x