Huśtawka Cocoon szaro-biała

(kod: 15786) Miloo
  • Szary / biały
  • Czarny / czerwony
  • Brązowy / biały
  • Beżowy / czarny
Huśtawka ogrodowa Cocoon to jeden z najmodniejszych mebli ostatnich lat - idealnie sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w nowoczesnym wnętrzu. Fotel Cocoon został wprowadzony na polski rynek przez markę Miloo specjalizującą się w ek... pełny opis
1 990 zł

Produkt niedostępny

kod: 15786

Opis produktu

Huśtawka ogrodowa Cocoon to jeden z najmodniejszych mebli ostatnich lat - idealnie sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w nowoczesnym wnętrzu. Fotel Cocoon został wprowadzony na polski rynek przez markę Miloo specjalizującą się w ekskluzywnych elementach wyposażenia wnętrz.

Huśtwka Miloo Cocoon zawieszona jest na trwałym stelażu stalowym, który został pomalowany proszkowo na kolor biały. Duża podstawa zapewnia stabilność, a dokładne lakierowanie zapewnia ochronę antykorozyjną jeśli huśtawka cocoon będzie użytkowana na świeżym powietrzu i narażona na wilgotność.

Kosz, który jest kluczowym elementem fotela Cocoon owinięty został płaskim technorattanem w kolorze jasnym szarym. Zawieszony jest on na wysięgniku, który odpowiada za możliwość podwieszenie. Wewnątrz kosza znajduje się gruba poduszka w kolorze białym, która zapewnia komfort wypoczynku.

Poduszka wykonana jest w wysokiej jakośći szybkoschnącej tkaniny, która zabezpieczona jest też przed nagatywnym oddziaływaniem promieniowania UV i nie traci koloru pod wpływem promieni słonecznych. Poduszka nie ma zdejmowanego pokrowca, w celu jej uprania należy korzystać z pralni chemicznej.

Jeśli szukasz innych kolorów zobaacz wszystkie dostępne: huśtawki ogrodowe Cocoon Miloo

Zobacz także powiązane: meble rattanowe
Wymiary elementów zestawu:

  • średnica podstawy: 104cm
  • szerokość fotela: 104cm
  • wysokość fotela: 125cm
  • maksymalne obciążenie: 120kg

Dostawa i montaż mebli:

Huśtawka wysyłana jest na palecie za pośrednictwem firmy kurierskiej. 

Huśtawkę typu cocoon należy samodzielnie zmontować - tzn. do stelaża przymocować wysięgnik, a następnie korpus huśtawki. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją.