Loft Concrete Dove Grey 100x60 - Panele imitujące beton

Loft Concrete Dove Grey 100x60 - Panele imitujące beton
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 16156) Produkt wyprodukowany w Polsce Loft Design System
 • Dove Grey
 • Stone Grey
 • Ivory White
100x60 60x60 40x60
Elementem, który pozwoli stworzyć nam industrialny styl we wnętrzu są nowoczesne gipsowe panele imitujące beton. Taka forma, pozwoli uzyskać surowy charakter a jednocześnie zachować uczucie lekkości we wnętrzu. Płyty tego typu są o wi... pełny opis
96 zł
i dostawa GRATIS!
Wysyłka w 10 do 15 dni
kod: 16156

Opis produktu

Elementem, który pozwoli stworzyć nam industrialny styl we wnętrzu są nowoczesne gipsowe panele imitujące beton. Taka forma, pozwoli uzyskać surowy charakter a jednocześnie zachować uczucie lekkości we wnętrzu. Płyty tego typu są o wiele lżejsze oraz cieńsze niż prawdziwy beton. Gipsowa imitacja doskonale odzwierciedla wygląd naturalnego betonu. Marka oferująca płyty tego typu to Loft Design System.

Loft Design System Logo Concrete

Panel Dove Grey 100x60 cm to model który zamontować możemu zarówno w przestrzeniach publicznych jak i we wnętrzach mieszkalnych. Płyty tego typu doskonale sprawdzą się w salonie a także w sypialni jak i w korytarzach. Panele montować można na fragmentach ściany jako mniejszą deoracje ale także na całej jej powierzchni. Oba rozwiązania pozwolą uzyskać unikatowy, nowoczesny charakter wnętrza. Precyzja wykonania paneli, dbałość o wysoką jakość produktu i nadzór na każdym etapie produkcji, gwarantują dużą wytrzymałość produktu i jego unikalną prezencję.

Surowce, z których wykonane są panele są całkowicie naturalne. Panele wykonane z gipsu można wykorzystywać we wnętrzach. Przy montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności należy uważać, aby panel nie miał bezpośredniego kontaktu z wodą.

Panele sprzedawane są w stanie surowym – są gotowe do bezpośredniego montażu. Płyty imitujące beton dostępne są w 3 rozmiarach oraz w 3 wariantach kolorystycznych.

Kolory paneli Concrete Loft

Dodatkowo, płyty imitujące beton wyposażyć można w opcjonalne wykończenia dekoracyjne wykonane ze stali nierdzewnej – dostępne w 2 wariantach: Hollow oraz Plain. Oba warianty zakupić można za dopłatą. W wariancie Hollow do każdej płytki można dokupić tylko po 4 elementy, a w wariancie Plain umożliwiamy dobieranie ilości dekoracji według uznania.

Element dekoracyjny Plain Concrete LoftDekoracje Loft Concrete Hollow

Istnieje możliwość zamówienia próbki produktu – w tym celu skontaktuj się z nami: [email protected]
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary Loft Concrete 100x60

 • Szerokość: 60 cm*
 • Wysokość: 100 cm*
 • Grubość: 1,8 cm
 • Waga panela: 10 kg
 • Pole powierzchni: 0,6 m2
 • Użycie na 1 m2: 1,66 szt
 • Cena za 1 m2: 151,22 zł
 • Materiał: gips

*tolerancja wymiarów między partiami do 1 cm, w danej partii do 1 mm

Podana cena dotyczy 1 szt w wyżej podanych wymiarach.
Minimalne zamówienie – 4 sztuki.

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 100
Szerokość [cm] 60
Grubość [cm] 1,8
Materiał beton lub (i) gips
Wykończenie surowe

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Panele pakowane są w paczki, które następnie umieszczone są na palecie.

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W  razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Paczka dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Modułowa forma paneli zapewnia łatwość montażu. Do montażu potrzebne będą podstawowe narzędzia. Panele można dowolnie docinać przy zastosowaniu piły.
Poniżej film ukazujący montaż produktu na ścianie oraz instrukcja.

Zobacz jak prosty jest montaż paneli 3D: Instrukcja montażu paneli gipsowych 3D