Keter Brushwood Storage Box 455L - skrzynia ogrodowa jasno szara

(kod: 17032) Keter
 • jasny szary
 • ciemny szary
 • brązowy
Keter Brushwood Storage Box 455 L to wyjątkowa skrzynia ogrodowa. Skrzynia wykonana jest z tworzywa sztucznego uformowanego w taki sposób, że struktura schowka z wyglądu i w dotyku do złudzenia przypomina prawdziwe drewno. Skrzynia z... pełny opis

539 zł

499 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, śr, 28.06.2017
Zamów do: g. 14:00, środa, 28.06.2017
Pozostało: 4h 54min
kod: 17032

Opis produktu

Keter Brushwood Storage Box 455 L to wyjątkowa skrzynia ogrodowa. Skrzynia wykonana jest z tworzywa sztucznego uformowanego w taki sposób, że struktura schowka z wyglądu i w dotyku do złudzenia przypomina prawdziwe drewno. Skrzynia znakomicie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Ważną jej zaletą – oprócz pięknego wyglądu i dużej pojemności – jest możliwość wykorzystania pojemnika jako siedziska. Wytrzymałość wieka to aż 365 kg, więc na skrzyni spokojnie mogą usiąść dwie osoby. Wnętrze wytrzyma do 50 kg obciążenia.

Solidne wieko skrzyni ogrodowe Brushwood Box 455L

Pojemność skrzyni ogrodowej Keter Brushwood Box to 455 L – wewnątrz swobodnie zmieszczą się poduszki od mebli ogrodowych, dziecięce zabawki i inne akcesoria. Dzięki odpowiedniej budowie schowka zgromadzone wewnątrz przedmioty pozostaną suche. Jednocześnie nie musimy się obawiać o wentylację wnętrza – dyskretne otwory wentylacyjne zapewnią, że wewnątrz nie będzie się zbierać wilgoć. Specjalne siłowniki przy wieku zapewniają łatwiejsze i bezpieczniejsze otwieranie skrzyni.

Zbliżenie na strukturę skrzyni Brushwood Storage Box 455L

Skrzynia do ogrodu Brushwood Storage Box produkowana jest przez markę Keter – znanego producenta mebli i akcesoriów z tworzyw sztucznych. Schowek ogrodowy wykonany jest z wodoodpornego tworzywa, niewrażliwego na promieniowanie UV i temperatury. Skrzynia nie wymaga konserwacji, a jej mycie jest bezproblemowe. Produkt przeznaczony jest do szybkiego, samodzielnego montażu – cały proces nie powinien nam zająć więcej niż kilka minut.

Poniżej przedstawiono warianty kolorystyczne skrzyni Keter Brushwood.

Kolory skrzyni Brushwood

Animacja skrzyni Brushwood
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary skrzyni ogrodowej Brushwood Storage Bx 455L

 • Szerokość: 145 cm
 • Głębokość: 70 cm
 • Wysokość: 60 cm
 • Waga: 15,5 kg

Wymiary paczki:

 • Wysokość: 15 cm
 • Szerokość: 74 cm
 • Długość: 147 cm
 • Waga: 19,5 kg

Kluczowe parametry:

Możliwość siadania Tak
Siłownik gazowy Tak
Możliwość mocowania kłódki Tak
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Długość [cm] 145
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 60
Pojemność [L] 455
Kolor szary
Materiał tworzywo sztuczne
Struktura drewnopodobna
Obciążenie podłogi [kg] 50
Obciążenie wieka [kg] 365

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja obsługi Skrzynia Brushwood Keter

Skrzyniaogrodowa Brushwood Strorage Box dostarczana jest przez firmę kurierską w jednej paczce. W przesyłce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu skrzyni oraz instrukcja z ilustracjami. Montażu może dokonywać jedna osoba. Nie wymagane są żadne narzędzia. Sugerujemy stosowanie rękawic roboczych.

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu skrzyni Brushwood

Pacza ze skrzynią Brushwood Keter

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.