Keter Brushwood Storage Box 455L - skrzynia ogrodowa jasno szara

(kod: 17032) Keter
 • jasny szary
 • ciemny szary
 • brązowy
Keter Brushwood Storage Box 455 L  to unikalny model skrzyni ogrodowej. Pojemny schowek wygląda jak wykonany z drewna, choć w rzeczywistości zrobiony został z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Co ciekawe, skrzynia nie tylko pod w... pełny opis

539 zł

499 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, wt, 23.05.2017
Zamów do: g. 14:00, wtorek, 23.05.2017
Pozostało: 1h 25min
kod: 17032

Opis produktu

Keter Brushwood Storage Box 455 L to unikalny model skrzyni ogrodowej. Pojemny schowek wygląda jak wykonany z drewna, choć w rzeczywistości zrobiony został z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Co ciekawe, skrzynia nie tylko pod względem wyglądu, ale też w dotyku przypomina naturalne drewno. Model idealnie sprawdzi się na balkonach, tarasach i w ogrodach. Oprócz eleganckiego wyglądu, skrzynia oferuje dużą pojemność, wytrzymałość i możliwość wykorzystania również jako ławeczka ogrodowa. Wieko wytrzymuje obciążenie nawet 365 kg, więc mogą na nim spokojnie usiąść trzy osoby. Z kolei wewnątrz można zgromadzić przedmioty o wadze nawet 50 kg.

Solidne wieko skrzyni ogrodowe Brushwood Box 455L

W skrzyni tarasowej Keter Brushwood Box zmieszczą się swobodnie ogrodowe akcesoria, poduszki od mebli ogrodowych i inne przedmioty – pojemność skrzyni to aż 455 L. Odpowiednia budowa schowka ogrodowego zapewnia dobrą ochronę zgromadzonych wewnątrz przedmiotów przed deszczem. Jednocześnie dyskretne otwory wentylacyjne zapewniają cyrkulację powietrza, więc nie musimy obawiać się gromadzenia wilgoci. Wieko skrzyni wyposażone jest w siłowniki, dzięki którym otwieranie skrzyni jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Zbliżenie na strukturę skrzyni Brushwood Storage Box 455L

Skrzynia ogrodowa Brushwood Storage Box sygnowana jest marką Keter. To znany i ceniony producent mebli ogrodowych i akcesoriów z tworzyw sztucznych. Skrzynia wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na temperatury, wodę i promieniowanie UV. Jednocześnie schowek nie wymaga konserwacji i pracochłonnej pielęgnacji, łatwo jest również go umyć. Produkt dostarczany jest do klienta w częściach i wymaga prostego, samodzielnego montażu.

Poniżej przedstawiono warianty kolorystyczne skrzyni Keter Brushwood.

Kolory skrzyni Brushwood

Animacja skrzyni Brushwood
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary skrzyni ogrodowej Brushwood Storage Bx 455L

 • Szerokość: 145 cm
 • Głębokość: 70 cm
 • Wysokość: 60 cm
 • Waga: 15,5 kg

Wymiary paczki:

 • Wysokość: 15 cm
 • Szerokość: 74 cm
 • Długość: 147 cm
 • Waga: 19,5 kg

Kluczowe parametry:

Możliwość siadania Tak
Siłownik gazowy Tak
Możliwość mocowania kłódki Tak
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Długość [cm] 145
Głębokość [cm] 70
Wysokość [cm] 60
Pojemność [L] 455
Kolor szary
Materiał tworzywo sztuczne
Struktura drewnopodobna
Obciążenie podłogi [kg] 50
Obciążenie wieka [kg] 365

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja obsługi Skrzynia Brushwood Keter

Skrzyniaogrodowa Brushwood Strorage Box dostarczana jest przez firmę kurierską w jednej paczce. W przesyłce znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu skrzyni oraz instrukcja z ilustracjami. Montażu może dokonywać jedna osoba. Nie wymagane są żadne narzędzia. Sugerujemy stosowanie rękawic roboczych.

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu skrzyni Brushwood

Pacza ze skrzynią Brushwood Keter

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.