Keter Oakland 1175SD - Domek narzędziowy z tworzywa

Keter Oakland 1175 SD - domek narzędziowy z tworzywa
kliknij i zobacz 12 zdjęć
(kod: 17694) Keter
1175SD (350 cm x 229 cm) 7511 (229 cm x 350 cm) 759 (229 cm x 287 cm) 757 (229 cm x 223,5 cm)

Stojak na narzędzia Corner Tool Rack

Promocja! Przy zakupie tego modelu domku narzędziowego Keter dołączamy praktyczny stojak na narzędzia ogrodowe gratis. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Kliknij tutaj, aby obejrzeć stojak Corner Tool Rack.

7 999 zł

6 450 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: poniedziałek, 26.06.2017
Zamów do: g. 12:00, poniedziałek, 26.06.2017
Pozostało: 2d 2h 52min
kod: 17694

Opis produktu

Domek narzędziowy Keter Oakland 1175SD to największy model dostępny w ofercie uznanej w Polsce i na świecie marki Keter. To propozycja idealna dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą mieć w swoim ogrodzie funkcjonalny, pojemny i elegancki domek ogrodowy. Wysoka jakość wykonania, doskonała imitacja drewna i innowacyjne rozwiązania to znaki rozpoznawcze tego modelu.

Producent domków Oakland - Curver, Keter, Allibert

Imitacja drewna

Domek ogrodowy marki Keter wykonany jest z tworzywa sztucznego, choć do złudzenia przypomina oryginalne drewniane domki narzędziowe. To dzięki zastosowanej technice produkcji. Poszczególne elementy zostały nie tylko ukształtowane na wzór drewna, ale dodatkowo nadano im przypominającą drewno strukturę. Ściany z tworzywa są w dotyku są szorstkie, podobnie jak oryginalne drewno. Zastosowany do produkcji materiał ma jednak znaczną przewagę nad naturalnym drewnem.

Podczas gdy drewniane domki wymagają regularnej konserwacji, domek ogrodowy Oakland 1175SD bez żadnej specjalnej pielęgnacji przetrwa w niezmienionym stanie przez długi czas. Tworzywo sztuczne, z którego wykonany został domek, jest odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie zniszczy go deszcz, śnieg, ani silne słońce, a do jego umycia wystarczy woda. Domek z tworzywa pozwoli nam więc zaoszczędzić czas i pieniądze, które musielibyśmy przeznaczyć na konserwację drewnianego domku.

Domek Keter Oakland 1175SD

Najistotniejsze są detale

Do domku dołączone są aż dwa okna w stylu wiktoriańskim, które pozwolą na odpowiednie doświetlenie wnętrza i jednocześnie dodadzą całej konstrukcji eleganckiego wyglądu. Okna w domku Keter Oakland 1175SD montowane są na stałe i nie można ich otwierać. Dodatkowe oświetlenie domku zapewnia świetlik umieszczony w dachu, przez który wpada dzienne światło. Takie rozwiązanie pozwala na doskonałe doświetlenie domku i jednocześnie nie wpływa negatywnie na estetykę schowka ogrodowego. Stalowe wzmocnienia konstrukcji dachu gwarantują odpowiednią wytrzymałość dachu na opady śniegu.

Projektanci domku Keter Oakland 1175SD,  zastosowali również sprawdzoną metodę wykorzystywaną w poprzednich domkach Fusion - okno dachowe przez które wpada światło. Jest to połączenie walorów praktycznych – więcej światła w domku, z walorami estetycznymi będącymi na wysokim poziomie. Wpadające przez dach promienie słoneczne sprawiają ciekawe wrażenie. Dzięki stalowym wzmocnieniom konstrukcji dachu, nie straszne mu opady śniegu. 

Bezpieczeństwo użytkowania

Drzwi wejściowe zamykane są na wyjątkowo solidną zasuwkę, wzmacnianą metalem. Dodatkowo istnieje możliwość zabezpieczenia wejścia kłódką (we własnym zakresie). To wyjątkowo ważne przy małych dzieciach, które w czasie zabawy lubią zaglądać do tego typu miejsc – odpowiednio zabezpieczone drzwi uniemożliwią im dostanie się do wnętrza.

Warto jednak pamiętać, że tego typu zabezpieczenie nie stanowi 100% zabezpieczenia przed włamaniem. Producent nie bierze odpowiedzialności za ewentualne kradzieże – przechowywanie w domku cennych przedmiotów odbywa się na własną odpowiedzialność. Domek nie wymaga konserwacji i jest całoroczny. Do jego czyszczenia można używać wody i delikatnych detergentów.

Możliwość montażu kłódki w domku Keter Oakland 1175SD

Malowanie ścian 

Elementem wyróżniającym domek z tworzywa sztucznego Keter Oakland 1175SD jest możliwość pomalowania ścian. Pozwala na to specjalny, zastosowany do produkcji materiał i szorstka powierzchnia ścian. Dzięki temu każdy ma możliwość dopasowania domku do swoich potrzeb oraz ogrodowej aranżacji.

Do malowania nadają się jedynie ściany – nie wolno malować okien, drzwi, dachu i podłogi. Do malowania należy używać wałka. Tylko korzystając z tej metody uzyskamy odpowiedni efekt. Malowanie pędzlem jest zabronione. Pomalowanie domku jest równoznaczne z utratą możliwości zwrotu produktu.

Możliwość malowania domku Oakland 1175SD

Przeznaczenie i zastosowanie domku

Domek narzędziowy Oakland 1175SD jest największym domkiem w ofercie marki Keter. Wymiary konstrukcji to 229 cm na 350 cm, aż 7,2 m2 powierzchni do wykorzystania. Domek w najwyższym punkcie ma wysokość 242 cm, więc w środku mogą się swobodnie poruszać nawet dorosłe osoby. We wnętrzu można zamocować dodatkowe elementy, takie jak wieszaki czy półki, które zwiększą funkcjonalność wnętrza. Należy wkręcać je wyłącznie w metalowe elementy konstrukcji.

Wejście zamykane na podwójne drzwi ma szerokość aż 148 cm, więc do środka można swobodnie wjechać quadem czy kosiarką. Pod drzwiami znajduje się specjalny próg, który pozwala na łatwiejszy wjazd do wnętrza taczką czy kosiarką. Próg wyposażony jest również w kołnierz błotny. Podłoga domku jest szczelna i wytrzymała, skutecznie chroni przed gryzoniami czy innymi szkodnikami.

Prosty montaż i czytelna instrukcja

Domek na narzędzia z tworzywa jest bardzo łatwy do zmontowania. Dzięki czytelnej instrukcji nawet niedoświadczone osoby są w stanie poradzić sobie z montażem. Domek Keter Oakland 1175SD najlepiej montować we dwie osoby. Zależnie od tempa prac montaż powinien nam zająć około 6-9 godzin.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy do oferty możliwość montażu domku w Warszawie i najbliższej okolicy przez naszą firmę. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu : 22 378 32 00

Firma Keter - producent znany na całym świecie 

Marka Keter znana jest na całym świecie jako producent najwyższej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzywa sztucznego. Marka działa już na rynku ponad 60 lat. Fabryki firmy zlokalizowane są w Europie, więc mamy gwarancję, że jakość produktów marki Keter będzie znacznie wyższa niż produktów z fabryk azjatyckich.

Firma Keter tworzy swoje produkty we współpracy z dwoma innymi znanymi markami – Curver oraz Allibert. Wszystkie produkty tych firm tworzone są pod wspólnym sztandarem, a ich ścisła współpraca pozwala na tworzenie jeszcze lepszych jakościowo produktów. Nowatorskie rozwiązania technologiczne i duża funkcjonalność produktów firmy Keter, pozwala cieszyć się tysiącom klientów na całym świecie z ich wygody, praktyczności i eleganckiego wyglądu.

Polecany dodatkowy artykuł 

Przed rozpoczęciem montażu domku warto zajrzeć do naszego artykułu, pokazującego w jaki sposób należy przygotować podłoże pod konstrukcję domku: Jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Oakland 1175SD

Wymiary zewnętrzne:

 • Szerokość: 350 cm
 • Głębokość: 229 cm
 • Wysokość: 254 cm

Wymiary wewnętrzne: 

 • Szerokość: 324 cm
 • Głębokość: 201 cm
 • Wysokość: 242 cm

Liczba okien: Dwa

Szerokość drzwi: 148,5 cm

Waga:

 • ok. 212 kg

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 227 cm
 • Głębokość: 132 cm
 • Wysokość: 46 cm

Kluczowe parametry:

Podłoga Tak
Okna Tak
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Szerokość [cm] 350
Głębokość [cm] 229
Wysokość [cm] 254
Materiał tworzywo sztuczne
Dach spadzisty
Drzwi podwojne
Waga [kg] 212

Dostawa i montaż mebli:

Domek ogrodowy dostarczany jest na ubezpieczonej palecie przez firmę kurierską. Kurier ma obowiązek dostarczyć paletę na poziom 0. Przeznaczony jest do samodzielnego, montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy do oferty możliwość montażu domku w Warszawie i najbliższej okolicy przez naszą firmę. W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu : 22 378 32 00

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu domku Oakland 1175SD.

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. 10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje wymianę wadliwego produktu oraz wymianę pękniętych bądź złamanych części które uległy uszkodzeniu w trakcie standardowego użytkowania produktu na potrzeby domowe. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Rafalxj6

  Świetne wykonanie.
  Składanie tego domku to czysta przyjemność.
  Duża przewaga nad drewnianymi.
  POLECAM