Pufa Knit Seat - stołek fioletowy

Pufa Knit Seat - stołek fioletowy
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 15831) Keter
  • Fioletowy
  • Piaskowy
Stołek Knit Seat to funkcjonalny produkt, który świetnie uzupełni każdą aranżację. Dzięki unikalnym właściwościom może być stosowany niemal wszędzie. Pufa Knit Seat wykonana została z niezwykle wytrzymałego tworzywa sz... pełny opis

300 zł

189 zł

i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 48h
kod: 15831

Opis produktu

Stołek Knit Seat to funkcjonalny produkt, który świetnie uzupełni każdą aranżację. Dzięki unikalnym właściwościom może być stosowany niemal wszędzie.

Pufa Knit Seat - stołek fioletowy zbliżenie

Pufa Knit Seat wykonana została z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Jest ono odporne na wodę, trudne warunki atmosferyczne, duże różnice temperatury i promieniowanie UV. Może być wykorzystany w domu, ale też i na balkonie czy w ogrodzie i to przez cały rok! Jedynym zagrożeniem są ekstremalnie nieskie temperatury i uszkodzenia mechaniczne. By uniknąć uszkodzeń, należy stosować się do zaleceń producenta i nie narażać pufy na warunki ekstremalne typu grad.

Wzór polipropylenu zachowany jest w stylu splotu szydełkowego, co dodaje niebywałego uroku stołkowi Knit Seat. Siedzisko jest wyprofilowane, ma optymalny rozmiar i jest niezwykle wygodne. Wytrzymuje duże obciążenie i jest bardzo stabilne, więc nie musimy się obawiać, siadając na nie.
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary produktu:

  • Średnica: 57 cm
  • Wysokość: 32 cm

Waga: 3.7kg

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 57
Szerokość [cm] 57
Wysokość [cm] 32
Kolor fioletowy
Materiał tworzywo sztuczne
Struktura okrągła
Stelaż brak
Poduszki w zestawie brak

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.