Krzesło RIMINI grey

(kod: 13918)
Nie TAK - LATTE
RIMINI Grey to eleganckie krzesło wykonane z szarego technorattanu. Wykorzystane do stworzenia krzesła ogrodowego materiały zostały starannie wyselekcjonowane aby produkt był odporny na warunki zewnętrzne. Aluminiowy stelaż o niskiej wa... pełny opis
229 zł
+ dostawa 25 zł
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 13918

Opis produktu

RIMINI Grey to eleganckie krzesło wykonane z szarego technorattanu. Wykorzystane do stworzenia krzesła ogrodowego materiały zostały starannie wyselekcjonowane aby produkt był odporny na warunki zewnętrzne. Aluminiowy stelaż o niskiej wadze jest odporny na rdzę. Tworzywo zewnętrze jakim jest technorattan nie ulega odbarwianiu pod wpływem słońca. Nogi krzesła Rimini zostały ozdobione aluminiowymi nakładkami zapobiegającymi rozwarstwianiu się technorattanu. Na końcach nóg zamontowano plastikowe, ochronne stopki. Siedzisko zostało od spodu dodatkowo poprzecznie wzmocnione, aby uniknąć odkształcania się pod wpływem ciężaru. Duża powierzchnia siedziska, wysokie oparcie oraz półokrągłe podłokietniki zapewnią komfort użytkownikom.

Elegancki wygląd technorattanowych krzeseł oraz wysoka jakość wykonania sprawdzi się nie tylko w ogrodach czy tarasach. Krzesła Rimini są często wybierane do lokali gastronomicznych. Stabilny i masywny kształt  sprawdza sie nawet na nierównym podłożu. A możliwość ustawienia krzesła jednego na drugim zapewnia niedużą powierzchnię przechowywania.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe
Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 570mm        
  • Głębokość: 570mm
  • Wysokość: 910mm                                                                                     

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 57
Szerokość [cm] 57
Wysokość [cm] 91
Kolor szary
Materiał technorattan
Struktura płaska
Stelaż aluminiowy
Oparcie Tak
Podłokietniki Tak
Poduszki w zestawie brak

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską. Nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Krzesło objęte jest 12 miesięczną gwarancją.