Krzesło z technorattanu ROCA grey

(kod: 13874)
Krzesło Roca Grey to model krzesła technorattanowego o klasycznym kształcie, ale o niespotykanym zdobieniu na oparciu. Stelaż krzesła Roca został wykonany z profili aluminiowych, oplecionych technorattanem w kolorze szarym. Krzes... pełny opis
209 zł

Produkt niedostępny

kod: 13874

Opis produktu

Krzesło Roca Grey to model krzesła technorattanowego o klasycznym kształcie, ale o niespotykanym zdobieniu na oparciu. Stelaż krzesła Roca został wykonany z profili aluminiowych, oplecionych technorattanem w kolorze szarym.

Krzesło Roca może być wykorzystane jako mebel ogrodowy, tarasowy, balkonowy, restauracyjny. Nogi zakończone są plastikowymi stopkami, ponad nimi nałożona jest aluminiowa nakładka chroniąca technorattan przed rozwarstwieniem. Dzięki wykorzystaniu odpornych na zmienną pogodę materiałów krzesło Roca posłuży przez wiele sezonów. Technorattan będący jednym z głównych tworzyw wykorzystanych do produkcji mebla jest odporny na wodę oraz wpływ promieniowani UV. Aluminium nie rdzewieje, więc krzesła mogą pozostawać na zewnątrz nawet w czasie deszczu.

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe
Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 560mm
  • Głębokość: 550mm
  • Wysokość: 850mm
  • Waga: 4 kg                                                                                         

Dostawa i montaż mebli:

Krzesło dostarczane jest przez firmę kurierską w paczce. Krzesło jest gotowe do użytku, nie wymaga montażu.

Gwarancja:

Krzesło technoratattanowe Roca objęte jest 12 miesięczną gwarancją.