Landmann grill Black Taurus 440

Grill ogrodowy Black Taurus 440
kliknij i zobacz 16 zdjęć
(kod: 15058)
Mniejszy i bardziej kompaktowy krewny grilla Black Taurus 660, czyli model 440 to grill, dzięki któremu spokojnie przygotują Państwo imprezę przy grillu dla około sześciu osób. Produkt został wykonany przez renomowaną firmę Landmann ... pełny opis
699 zł
i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 48h
kod: 15058

Opis produktu

Mniejszy i bardziej kompaktowy krewny grilla Black Taurus 660, czyli model 440 to grill, dzięki któremu spokojnie przygotują Państwo imprezę przy grillu dla około sześciu osób. Produkt został wykonany przez renomowaną firmę Landmann, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyposażenia i akcesoriów do grilla.

Podobnie jak w pokrewnym modelu tak i tutaj pokrywa oraz misa paleniskowa pokryte są lakierem wytrzymującym wysokie temperatury. Dzięki takiemu rozwiazaniu konstrukcja nie ulegnie deformacji, a sam grill posłuży Wam przez długi czas.

Potrawy można smażyć na dwuczęściowym, emaliowanym ruszcie. Jako pomoc może służyć spory ruszt do podgrzewania potraw o wymiarach 40x18 cm. Poniżej znajduje się ruszt grillowy, również emaliowany.

Do misy paleniskowej przymowcowana jest funkcjonalna półka boczna, zapewniająca stabilność dla wszelkich akcesoriów, których akurat będziecie potrzebować. W razie potrzeby półkę można łatwo i szybko ściągnąć.

W pokrywie znajduje się termometr, dzięki któremu będą Państwo mogli kontrolować na bieżąco stan jedzenia. Gdyby temperatura była zbyt wysoka, zawsze można skorzystać z wbudowanych przesłon wentylacyjnych, które znajdują się zarówno w misie jak i w pokrywie. Pod misą paleniskową znajduje się wysuwany pojemnik na popiół.

Pod misą paleniskową, bliżej gumowanych kółek znajduje się druciana półka, na której można umieścić na przykład zapasowy worek z węglem.
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary grilla:

  • wysokość: 102 cm
  • szerokość: 85 cm
  • głębokość: 53 cm
  • szerokość powierzchni grillowania: 36 cm
  • długość powierzchni grillowania: 44 cm
  • waga: 16,5 kg

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 102
Szerokość [cm] 85
Głębokość [cm] 53
Pokrywa Tak

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się za pośrednictwem kuriera. Grill dostarczany jest w jednej paczce i od razu gotowy do użycia.

Gwarancja:

Grill ogrodowy objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.