Ławka drewniana stalowa Nelia 180cm

(kod: 16795) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
180 cm 150 cm
Brak Z przedłużeniami
Ławka drewniana stalowa Nelia 180cm to bardzo funkcjonalna ławka sprawdzająca się w wielu sytuacjach. Pasuje w każdym miejscu, w którym potrzebujemy trwałych i solidnych mebli. Stelaż ławki został wykonany ze stali pomalowanej n... pełny opis
279 zł
+ dostawa 19 zł
Planowana wysyłka: JUTRO, wt, 25.04.2017
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 24.04.2017
Pozostało: 10h 20min
kod: 16795

Opis produktu

Ławka drewniana stalowa Nelia 180cm to bardzo funkcjonalna ławka sprawdzająca się w wielu sytuacjach. Pasuje w każdym miejscu, w którym potrzebujemy trwałych i solidnych mebli.

Stelaż ławki został wykonany ze stali pomalowanej na czarny kolor metodą natryskową. Sprawia ona, że nie tylko wyglądają elegancko, ale są też równo pomalowane i dobrze zabezpieczone przed szkoldiwym oddziaływaniem warunków zewnętrznych. Przygotowane wcześniej specjalne otwory w stopach umożliwiają przykręcenie do podłoża, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że ławka się przewróci, czy ktoś ją ukradnie.

Drewno świerkowe użyte do ławki stalowej Nelia zostało oheblowane, frezowane na długich bokach i oszlifowane. Za pomocą metody zanurzeniowej zaimpregnowano je przed grzybami i pleśnią. Impregnat ma kolor bursztynowo-złoty. Jeśli zależy Państwu na tym, żeby ławka Nelia 180cm posłużyła przez kilka sezonów należy ją dodatkowo polakierować, co znacząco wydłuży jej trwałość.

Dzięki nawierceniu wszystkich otworów w deskach meble są proste w montażu. Niezbędne śruby znajdują się w zestawie. Można także dokupić przedłużenia do wbetonowania w ziemię za dodatkową opłatą.

Zobacz także powiązane: ławki drewniane, meble ogrodowe drewniane, meble ogrodowe metalowe
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary drewnianej ławki ogrodowej Nelia

  • Długość: 180cm
  • Głębokość siedziska: 36cm
  • Wysokość siedziska (od podłoża): 41-39cm - przód podwyższony
  • Wysokość oparcia: 75cm
  • Rozstaw jednej nogi: 45 cm
  • Rozstaw nóg: 155cm
  • Wymiary deski: 150x10x3,5cm

Dostawa i montaż mebli:

Ławaka ogrodowa drewniana stalowa Nelia 180cm dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. 

Przeznaczona jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Wszystkie otwory w deskach i stelażach są nawiercone. 

Stelaże posiadają dodatkowe otwory pozwalające na ich zamocowanie do podłoża. 

Gwarancja:

Ławka objęta jest 12 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

Gwarancja obejmuje stelaże stalowe, oraz deski w zakresie wad materiałowych. 

Gwarancja nie obejmuje powłoki lakierniczej desek. Deski są impregnowane i dla przedłużenia okresu ich użtkowania nalezy pokryć je dodatkową warstwą lakieru.