zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Ławki cateringowe

Praktyczne i funkcjonalne ławki cateringowe przydadzą się podczas wielu okazji. Uniwersalność ławek wynika z możliwości wykorzystania ich w bardzo różnych sytuacjach. Sprawdzą się podczas pikniku, wypadu pod namiot lub jako ławka trenerska w trakcie meczu organizowanego dla dzieci. Szerokie zastosowanie ławek cateringowych składanych wynika również z innych aspektów. Przede wszystkim zaprojektowano je w sposób umożliwiający użycie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na powietrzu. Doskonałej jakości materiały pozwalają na wystawianie ławek na warunku atmosferyczne i promienie UV bez obaw, że utracą one swoją barwę lub zostaną zniszczone.

Ławki cateringowe składane wykonano z najwyższą uwagą pod kątem ich wytrzymałości. Jednocześnie z myślą o tym, by ich koszty nie były wysokie. Siedzisko ławki wyprodukowano z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, które jest odporne na warunki atmosferyczne oraz na działanie promieni UV, dzięki czemu nie traci swojej oryginalnej migdałowej lub biało-granitowej barwy. Poza tym sztuczne tworzywo odporne jest na zabrudzenia i jest łatwe w konserwacji. Konstrukcja, na którą składa się rama i nogi wykonano z profilowanych metali. Te malowane są specjalną metodą proszkową. W ten sposób konstrukcja jest zabezpieczona przed korodowaniem oraz chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ścisłe przestrzeganie procesu produkcyjnego pozwala na utrzymanie wysokich standardów ławek cateringowych. Finalny produkt to wysokiej klasy ławka, która będzie służyć przez wiele sezonów.

Nowoczesne składane ławki cateringowe są bardzo praktyczne jeszcze z jednego powodu. Po złożeniu zajmują bardzo niewiele miejsca. Materiały, z których są produkowane są bardzo lekkie, dlatego całość jest też łatwa w przenoszeniu. Dodatkowo wyposażone są w specjalną rączkę, która ułatwia ich przestawianie. Wszystkie wymienione właściwości ławek, powodują, że produkt jest coraz bardziej popularny. Możliwość spakowania zajmującej niewiele miejsca ławki do samochodu i wypad na biwak, działkę czy zorganizowanie plenerowej imprezy sprawia, że ławki cieszą się wielkim powodzeniem.

 • Ławka składana cateringowa - 183cm

  Ławka składana cateringowa - 183cm

  149 zł Dostawa GRATIS!

  zobacz szczegóły
 • Składana ławka cateringowa 183cm (komercyjna)

  Składana ławka cateringowa 183cm (komercyjna)

  199 zł Dostawa GRATIS!

  zobacz szczegóły
 • Ławka cateringowa składana 213 cm Ławka cateringowa składana 213 cm

  Ławka cateringowa składana 213 cm

  269 zł Produkt niedostępny

       (1 opinia)
  zobacz szczegóły
Ostatnio na blogu:
Co to jest malowanie proszkowe i jak to działa? Malowanie proszkowe to termin, z którym często możemy się spotkać przy opisach mebli każdego typu - pokojowych, biurowych czy ogrodowych. Co to właściwie jest malowanie proszkowe? Jak to działa? I co daje użytkownikom? Dziś spróbujemy odpowiedzieć na te pytania. [caption id="attachment_10788" ali...
Domowe biuro - czego będziemy potrzebować? Przed stworzeniem domowego biura często powstrzymuje nas niedostatek miejsca - wydaje nam się, że taki roboczy kącik zajmie strasznie dużo miejsca. Nic bardziej mylnego! Do dobrego zorganizowania miejsca pracy wystarczy podstawowe wyposażenie: biurko, fotel i szuflada na dokumenty. [caption id="a...

Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x