Brodziki

sortuj:
  • Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu dotyczącą ceramiki łazienkowej. Brodzik Pacyfik to produkt stworzony przez słynącą z wysokiej jakości wyrobów firmę Koło. Posiada następujące wymiary: 100cm x 80cm x 5cm. Głębokość wynosi 5 cm, zaś wymiary odpływu wynoszą 90mm. Produkt objęty jest 7-letnią gwarancją.

    662 zł
  • Brodzik Pacyfik to produkt przeznaczony dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania i funkcjonalność. Brodzik Pacyfik wyprodukowała ceniona firma Koło, która wyspecjalizowana jest w tworzeniu eleganckiej ceramiki łazienkowej. Wymiary brodzika: 90cm x 90cm x 5cm. Waga: 13 kg. Do czyszczenia zaleca się stosować zwlżoną ściereczkę z dodatkiem detergentu. Produkt bardzo...

    662 zł
  • Brodzik kwadratowy Pacyfik 100 firmy Koło jest modelem akrylowym. Cechuje się dużą wytrzymałością i łatwością do utrzymania w czystości. W celu usunięcia zanieczyszczeń zaleca się stosować wilgotną ściereczkę nasączoną detergentem. Wymiary: - szerokość: 100cm, - głębokość: 5cm, - odpływ: 90mm, - waga: 15 kg. Produkt objętny jest 7-letnią gwarancją producenta.

    694 zł