zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Meble ogrodowe "rattan style" Morgan 95x95cm

(kod: 15129)
Powiadom gdy będzie dostępny
 • Cena: 1 300 zł

 • Produkt niedostępny

Opis produktu

Wymiary

Zestaw meblo ogrodowych Morgan to doskonała propozycja ze stołem kwadratowym o wymiarach 95 cm na 95 cm wraz z czterema fotelami z podłokietnikami i poduszkami siedziskowymi. Meble doskonale imitują plecionkę technorattanową - ale technorattanem nie są. Meble wykonane są ze sztucznego tworzywa polipropylenu, jest to wysokiej jakości materiał ponieważ pochodzi od znanego z wysokiej jakości produktów firmy Keter (która jest w grupie marek firmy Curver oraz Allibert). 

Meble te są produkowane w Europie. 

Zarówno stól jak i krzesła są odporne na warunki atmosferyczne tj. deszcz, śnieg, promieniowanie UV, mróz (ale nie wolno pozostawić tych mebli w wodzie na mrozie - ponieważ rozszerzalność wody podczas mrozu, niestety może negatywnie wpłynąć na ich konstrukcję.

"rattan style" oznacza zewnętrzny wygląd na kształ technorattanu.

Fotele posiadają wygodne podłokietniki, zaś poduszka siedziskowa zwiększa komfort dla użytkownika. Z przyczyn konstrukcyjnych nie ma możliwości ich sztaplowania.

Stół w zestawie Morgan jest w identycznym wykończeniu kolorystycznym jak fotele. Jego obwódka  posiada strukturę wyplotu, zaś blat jest gładki co ułatwia spożywanie ustawienie talerzy oraz szklanek.

Zamawiając meble ogrodowe "rattan style" Morgan 95x95cm otrzymują Państwo:

 • stół o wymiarach blatu 95x95cm
 • 4 fotele z poduszkami siedziskowymi

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary stołu:

 • szerokość: 95 cm
 • długość: 95 cm
 • wysokość: 74,5 cm

Wymiary fotela Iowa:

 • szerokość: 62 cm
 • głębokość: 60 cm
 • wysokość oparcia: 89 cm
  + poduszka siedziskowa w komplecie

Dostawa i montaż mebli:

Meble obiadowe Morgan dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu - nalezy przymocować nogi do blatu zgodnie z załączoną instrukcją. Podobnie fotele, są przeznaczone do samodzielnego montażu - zdecydowanie zalecamy wykonywać go zgodnie z instrukcją co stanowi najszybszy sposób prawidłowego montażu.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres kontakt@meblobranie.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x