Nowoczesne meble technorattanowe LIGURITO VI PLUS Brown Elite & Ecru

(kod: 15799) GardinettaLigurito
Nie Tak
Obiadowy - 140x70cm Kwadratowy - 70x70cm Prostokątny - 90x50cm
Brown Elite-Ecru Brown Elite-Grey Off White-Taupe
Rattan naturalny jest bardzo ładnym materiałem, niestety do wykorzystywania jako materiał meblarski nie jest dość trwały. W odpowiedzi na zapotrzebowanie powstała kolekcja LIGRUTIO, plecionka ta ma imitować właśnie ratan naturalny. Dzię... pełny opis

6 040 zł

5 090 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: czwartek, 04.05.2017
Zamów do: g. 10:00, czwartek, 04.05.2017
Pozostało: 4d 22h 35min
kod: 15799

Opis produktu

Rattan naturalny jest bardzo ładnym materiałem, niestety do wykorzystywania jako materiał meblarski nie jest dość trwały. W odpowiedzi na zapotrzebowanie powstała kolekcja LIGRUTIO, plecionka ta ma imitować właśnie ratan naturalny. Dzięki wyglądowi plecionki wyróżnia się on jako bardzo elegancki i oryginalny w porównaniu do bardzo szerokiej oferty mebli technorattanowych dostępnej na rynku.

Parametry mebli Gardinetta

Nowoczesne meble technorattanowe LIGURITO VI PLUS Brown Elite & Ecru są meblami modułowymi. Oznacza to wiele możliwości aranżacyjnych ponieważ poszczególne moduły tj. moduł narożny, moduł środkowy, pufa mogą być dowolnie ustawiane i zmieniane. Pozwala to również na dokupienie dodatkowych elementów i indywidualne skonfigurowanie zestawu do włansych potrzeb. Poszczególne moduły mogą być wykorzystywane w zestawach lub jako samodzielne pojedyncze elementy. Opcjonalnie moduły mogą zostać połączone łącznikami, które uniemożliwią ich rozsunięcie np. podczas drzemki. Modułowa konstrukcja mebli to możliwość wielu aranżacji każdego dnia, w zależności od inwencji twórczych i potrzeb.

Zawartość zestawu Ligurito VI

Oznaczenie wersji zestawu dodatkiem "PLUS" oznacza zestaw ze stołem obiadowym. Stół posiada szklany blat, wykonany ze szkła hartowanego, które jest bezpieczniejsze w przypadku zbicia, jego krawędzie są zeszlifowane, zaś rogi zaokrąglone. Stół ma wysokość 65 cm, zaś sam blat posiada wymiar 140x70 cm. Stół jest bardzo funkcjonalny ponieważ może być również wykorzystywany jako miejsce pracy, zaś utrzymanie czystości na blacie szklanym jest zdecydowanie łatwiejsze. Pod całą powierzchnią szyby jest plecionka z technorattanu - sama szyba jest przymocowana za pomocą przyssawek umieszczonych w rogach blatu, co zabezpiecza przed przypadkowym zsunięciem się jej. Nogi stołu są połączone ze sobą poprzeczką wzmacniającą, dzięki której konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna, zaś w spodach nóg umieszczone są regulowane stopki, które dobrze sprawdzają się w przypadku nierównego podłoża. Jeśli interesuje Państwa zestaw ze stolikiem kawowym o wysokości 30 cm, jest on oferowany w zestawach bez oznaczenia PLUS w dwóch kształtach: kwadratowym 70x70cm oraz 90x50cm.

Stolik Nilamito Plus - opcje

Stelaż w meblach z serii LIGURITO jest aluminiowy, Stelaż jest odporny na warunki atmosferyczne tj. mrozy, nasłonecznienie, deszcz, wilgoć. Ponieważ aluminium nie ulega korozji, a dodatkowo jest materiałym lżejszym od stali, dzięki czemu jest wygodniejsze do przestawiania i przesuwania. Stelaż jest pomalowany sposobem proszkowym.

Struktura plecionki w zestawach LIGURITO to szczotkowana powierzchnia (zmatowiona), która jest gładka i nie posiada "zadziorów", ale nie ulega połyskowi od światła oraz kształ pojedynczych włókien jest półokrągły w przekroju, co nawiązuje do rattanu naturalnego i dodaje niepowtarzalnego kształtu. Wszystkie meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie na stelażach, co powoduje niepowtarzalność i oryginalność każdego modułu. Plecionka wykonana jest z poliuretanu - materiału trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne tj. wodę, śnieg, mróz, nasłonecznienie UV.

Bardzo dużą zaletą wprost wpływającą na komfort użytkowników są poduszki zastosowane do zestawu. Poduszki siedziskowe mają 12 cm grubości i są wypełnione pianką tapicerską, co oznacza, że są odporniejsze na ubijanie i wygodniejsze podczas użytkowania. Poduszki oparciowe i podłokietnikowe posiadają kształt i wypełnienie delikatniejsze i wygodniejsze do odpowiedniego przeznaczenia. Wszystkie posiadają lamówki tj. ozdobne przeszycia w miejscach łączenia materiałów. Poszewki mają suwaki pozwalające na wyjęcie wypełnienia i w razie konieczności upranie poszewek. Powierzchnia poszewek została zateflonowana, co w przypadku zalania np. kawą pozwala na jej szybkie spłukanie z powierzchni poduszek i uniknięcie wchłonięcia. W przypadku deszczu umożliwia to szybkie ich sprzątnięcie. Do każdego zestawu dołączane są dwa jaśki do dowolnego wykorzystania, 

Meble Ligurito Brown Elite & grey

Plecionka technorattanowa Ligurito Brown Elite - stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien (tzw. cieniowana) jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Ligurito brown & grey - aranżacje Klientów

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając nowoczesne meble technorattanowe LIGURITO VI PLUS Brown Elite & Ecru otrzymują Państwo:

  • dwa moduły narożne (z poduszkami siedziskowymi, oparciowymi i podłokietnikowymi)
  • jeden moduł środkowy (z poduszką siedziskową i poduszką oparciową)
  • jedna pufa (z poduszką siedziskową)
  • jeden fotel (z poduszką siedziskową i poduszką oparciową)
  • jeden - stół obiadowy 140x70x65(h) cm lub stolik kwadratowy 70x70 cm lub stolik prostokątny 90x50 cm (z blatem z szyby hartowanej 5 mm) - w zależności od wybranego wariantu i ewentualnej dopłaty
  • dwa jaśki 
  • sześć łączników do modułów (po 2 sztuki na każdy bok łączeniowy)
  • pokrowiec na zestaw - opcja dodatkowa za dopłatą Wymiary elementów zestawu:

Wymiary w przypadku ustawienia, jako narożnik:

Moduł narożny + Moduł środkowy + Pufa + Fotel:

Wymiary LIGURITO: moduł narożny, moduł środkowy, pufa

Stolik (do wyboru kwadratowy lub prostokątny):

Wymiary stołów do zestawu Ligurito

Dostawa i montaż mebli:

Nowoczesne meble technorattanowe LIGURITO VI PLUS Brown Elite & Ecru dostarczane są do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble dostarczane są na paletach, są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. Poduszki znajdują się pod poszczególnymi modułami. 

Stół obiadowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty polega na przymocowaniu do blatu stołu dwóch nóg i połączenia nóg poprzeczką wzmacniajacą.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.