Nowoczesny narożnik z funkcją spania Boston - Laski Meble

Nowoczesny narożnik z funkcją spania Boston - Laski Meble
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 16621) Produkt wyprodukowany w Polsce
  • Narożnik symetryczny - lewa i prawa strona nie różnią się
  • Sprężyna Bonell
  • Pianka PUR
  • System rozkładania Delfin
  • Metalowe nóżki malowane proszkowo
Prezentujemy narożnik rozkładany do salonu Boston . Ten mebel polskiego producenta Laski Meble to jeden z bestsellerów na rynku nowoczesnych narożników. Służy nie tylko jako ozdoba salonu i wygodne siedzisko, ale oferuje także funkcję... pełny opis

2 599 zł

2 229 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 111,45zł
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pt, 18.08.2017
Zamów do: g. 12:00, piątek, 18.08.2017
Pozostało: 5h 9min
kod: 16621

Opis produktu

Prezentujemy narożnik rozkładany do salonu Boston. Ten mebel polskiego producenta Laski Meble to jeden z bestsellerów na rynku nowoczesnych narożników. Służy nie tylko jako ozdoba salonu i wygodne siedzisko, ale oferuje także funkcję spania. Wystarczy rozłożyć go w prosty sposób.

Wygląd narożnika spełnia wszelkie wymogi mody i zachwyci każdego. Możliwość dobrania jednego z wielu wariantów kolorystycznych dodaje atrakcyjności temu meblowi, a każda z możliwości kolorystycznych ma swój urok. Całości kompozycji dopełniają sporej wielkości podłokietniki i metalowe nóżki malowane proszkowo.

Narożnik Boston posiada tapicerowane oparcia zapewniające świetne podparcie dla pleców. Odpowiednią amortyzację oraz komfort zapewniają przemyślanie umieszczone sprężyny bonell oraz wysoka jakości tkaniny.  Duże podłokietniki umożwliają postawienie napojów, czy nawet dużych talerzy. Twardość tkaniny na całej długości nie zmienia się nawet po rozłożeniu.

 

Pojemniki na pościel - Boston

Szkielet narożnika Boston wykonany został z drewna i płyty wiórowej. Siedzisko wykonane zostało na formatkach bonellowych.

Dzięki mechanizmowi "Delfin" rozkładanie narożnika z funkcją spania Boston jest dziecinnie proste. Wystarczy pociągnąć za uchwyt, wysunąć wózek i pociągnąć materac do góry. Oparcia nie składają się. Tkanina na całej powierzchni do spania jest taka sama.

Funkcja spania narożnika Boston

Nowoczesny narożnik z funkcją spania Boston posiada 2 pojemne pojemniki na pościel. Zapewnia to dostateczną ilość miejsca, by chować tam pościel na dzień, a na noc poduszki dzienne. Warto także zwrócić uwagę na łatwy dostęp do pojemników spieranych przez systemy podnoszenia.
Wymiary elementów zestawu:

Boston - wymairy

  • Długość: 305 cm
  • Głębokość z obu stron: 155 cm
  • Wysokość: 83 cm
  • Długość powierzchni spania: 270 cm
  • Głębokość powierzchni spania: 145 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu odbywa się w ubezpieczonej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej. Narożnik Boston zabezpieczony jest folią oraz tekturą falistą tak, by nie został uszkodzony w transporcie. Montaż narożnika polega na złączeniu razem poszczególnych modułów narożnika.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.