Pavilon Trapezowy Edwardian

(kod: 03485)
Pawilon trapezowy Edwardian to doskonała propozycja zarówno do małego, jak i dużego ogrodu. Niezwykle solidna, drewniana konstrukcja gwarantuje, że altana Edwardian będzie służyć w niezmienionej kondycji przez lata. Wykonana jest z ... pełny opis
3 900 zł
i dostawa GRATIS!
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 03485

Opis produktu

Pawilon trapezowy Edwardian to doskonała propozycja zarówno do małego, jak i dużego ogrodu. Niezwykle solidna, drewniana konstrukcja gwarantuje, że altana Edwardian będzie służyć w niezmienionej kondycji przez lata. Wykonana jest z drewna świerkowego.

Na produkt udzielana jest 15 letnia gwarancja na odporność na korozję biologiczną, czyli butwienie dla zastosowań bez kontaktu z gruntem.

Podłoga altany Edwardian wykonana została z mocnej, impregnowanej deski tarasowej gwarantującej wytrzymałość altany Edwardian. Tylna ściana pawilonu ozdobiona jest boazerią, a na bocznych ścianach znajdują się solidne, trwale umocowane kratki.


Za dodatkową opłatą do altany Edwardian można zamówić ławki i stół.
Drewniany pawilon Edwardian to najwyższa jakość za przystępną cenę!

Oryginalny i bardzo praktyczny kształt powoduje możliwość przyczepienia altany do budynku, lub ustawienia jej na tarasie wprowadzając niepowtarzalny klimat swoim drewnianym wyglądem.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane
Kluczowe parametry:

Średnica [cm] 235
Wysokość[cm] 300
Wyposażenie z podłogą
Rodzaj altana otwarta
Rodzaj dachu drewniany