Krzesło Negros Brązowe

(kod: 09624)
Brown Grey
Nie TAK - LATTE
Funkcjonalne i eleganckie krzesło Negros wykonane jest z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Krzesło to cechuje solidna konstrukcja , wykończenie oraz ciekawy design . Świetnie sprawdza się w lokalach... pełny opis
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 09624

Opis produktu

Funkcjonalne i eleganckie krzesło Negros wykonane jest z wysokiej jakości materiałów gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Krzesło to cechuje solidna konstrukcja, wykończenie oraz ciekawy design. Świetnie sprawdza się w lokalach gastronomicznych, kawiarniach czy restauracjach. 

Krzesło wykonane jest z technorattanu, materiału bardzo wytrzymałego i odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu, że technorattan jest odporny również na działanie promieni UV dłużej zachowuje swe oryginalne kolory. Technorattanowa plecionka opiera się na aluminiowym stelażu całkowicie odpornym na rdzę. Plecionka technorattanowa jest dodatkowo wzmocniona na siedzisku i oparciu, a samo oparcie jest profilowane co zapewnia maksymalny komfort wypoczynku.

Krzesło jest bardzo łatwe w pielęgnacji. Do jego czyszczenia wystarczy wilgotna szmatka. 

Krzesło ogrodowe Negro jest sztaplowane co oznacza, że można składać jedno na drugie co też bardzo ułatwia przechowywanie.

Wymiary krzesła Negros w kolorze brązowym to 83cm wysokości, 61cm głębokości oraz 57cm szerokości.

 

 

Zobacz także powiązane: krzesła technorattan, meble technorattanowe
Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.