Leżanka z technorattanu RICCO

(kod: 03763) Bello Giardino
Leżanka z technorattanu RICCO o nowoczesnym i nie powtarzalnym designie. Bardzo wygodne dzięki licznym poduchom, które dodawane są do kompletu w ilości widocznej na zdjęciach, są miękkie i wygodne. Pokrowce poduszek zostały wykonan... pełny opis
4 436 zł
i dostawa GRATIS!
Wysyłka do 48h
kod: 03763

Opis produktu

Leżanka z technorattanu RICCO o nowoczesnym i nie powtarzalnym designie. Bardzo wygodne dzięki licznym poduchom, które dodawane są do kompletu w ilości widocznej na zdjęciach, są miękkie i wygodne. Pokrowce poduszek zostały wykonane z wodoodpornego poliestru. 

Kolor plecionki: czarny (fajnym uzupełnieniem tego łóżka jest wypoczynkowy zestaw Splendido wykonany w tym samym kolorze i materiale).
Plecionka: 7-8 x 1,2 mm
Poduchy dostępne są w kolorze czarnym

- widoczne na zdjęciach kolory poduch to właśnie ecru i czarny - wygląd na zdjęciach zależny jest od ustawień monitora, flesza aparatu i obróbki zdjęć.


Wymiary:

Moduł duzy posiada 67cm wysokości, 149cm szerokości oraz 75cm głębokości.
Moduł mały posiada 33cm wysokości, 135cm szerokości oraz 75cm głębokości.
Pufa z kompletu posiada 33cm wyokości oraz po 66cm szerokości jak i głębokości.

Średnica po złożeniu 195 cm.

 

Meble nie posiadają żadnego specjalnego systemu łączenia, opcjonalnie można to zrobić za pomocą złączek które zaciska się na rurkach od spodu mebli.

 

Zobacz także powiązane: leżaki technorattan, meble technorattanowe
Kluczowe parametry:

Długość [cm] 200
Szerokość [cm] 200
Wysokość [cm] 65
Kolor czarny
Materiał metal lub (i) technorattan
Stelaż aluminiowy
Struktura płaska
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko
Maksymalne obciążenie [kg] 220

Dostawa i montaż mebli:

Produkt wysyłany jest w 3 kartonach o wadze: 29,5 kg, 16,5 kg, 6,5 kg i w nich znajduje się dwunastomiesięczna gwarancja producenta na produkt oraz instrukcja do mebli. Wymiary łączne kartonów: 130x80x180 cm o łącznej wadze 60 kg.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

Dodatkowo do leżanki z technorattanu RICCO można nabyć pokrowiec na cały zestaw mebli, który zabezpiecza meble przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Pokrowiec jest jednoczęściowy i umożliwia jego przykrycie po przysunięciu do siebie wszystkich wchodzących w skład zestawu elementów. Pokrowiec na meble jest w kolorze ciemnoszarym, dolna część pokrowca posiada metalowe oczka oraz sznurek ściągający z ich wykorzystaniem, dzięki czemu jest on ściśle i trwale przymocowany do zestawu.

Materiał z jakiego wykonany jest pokrowiec to kodura (100% poliester), splot 600/300, powleczenie pokrowca PVC, impregnowane (grubość do 0,6 mm) i gramaturze 480 g/m2.

Wymiary pokrowca to:

  • średnica: 200 cm
  • wysokość: 65 cm

Pokrowce wykonywane są na konkretne zamówienia i następnie realizowane, dlatego czas oczekiwania na pokrowce wynosi do 15 dni roboczych.