zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Stół dębowy owalny

(kod: 00097)
Powiadom gdy będzie dostępny
  • Cena: 2 188 zł

  • Produkt niedostępny

  • Długość stołu:


Opis produktu

Stół wykonany z litego drewna dębowego. Model w stylu rustykalnym.

Drewno, z którego został wykonany mebel pochodzi z jedynie z polskich, ekologicznie zarządzanych lasów. Aby służyło przez wiele lat jest ręcznie zaimpregnowane i olejowane.

Stoły są produktem rękodzielniczym, dzięki czemu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i zależy od kształtu gałęzi dębu wykorzystanych przy produkcji. Stoły są ciężkie i niesamowicie wytrzymałe, dlatego są doskonałym rozwiązaniem do pubów, restauracji czy zajazdów.

Zastosowanie drena dębowego sprawia, że stół może cały rok pozostawać na zewnątrz. Jednak należy pamiętać, że naturalną cechą drewna dębowego jest zmiana koloru na szary, jeśli drewno pozostaje na zewnątrz i nie jest impregnowane co sezon. Aby utrzymać brązowy odcień, należy przed każdym sezonem umyć meble, przetrzeć papierem ściernym i pomalować impregnatem. Jeśli kolor ma pozostać srebrzysto szary można pominąć ścieranie i malowanie.

Lite drewno przec cały czas użytkowania "pracuje" i na meblu moga pojawiać się pęknięcia. Nie wpływają one jednak na wytrzymałość i jakość produktów.

Stoły dostarczane są w częściach, do samodzielnego montażu. Opakowanie to płaska paczka, w której znajdziemy wszystkie elementy potrzebne do montażu. Należy tylko przygotować wkrętarkę lub śrubokręt.

 

 

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres kontakt@meblobranie.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Zadaj pytanie o produkt:

wyślij >

płatności
Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x