zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Stół prostokątny rustykalny

(kod: 00094)
Powiadom gdy będzie dostępny
  • Cena: 1 599 zł

  • Produkt niedostępny

  • Rozmiar blatu :


Opis produktu

Rustykalny stół prostokątny z drewna dębowego. Do produkcji użyto jedynie litego drewna z polskich, ekologicznie zarządzanych lasów. 

Stoły są impregnowane i olejowane ręcznie. Impregnat barwi drewno na brązowy kolor. Aby utrzymać tę barwę należy stół konserwować przed kolejnym sezonem. Konserwacja polega na umyciu, starciu papierem ściernym wierzchniej warstwy i pomalowaniu impregnatem. Jeśli pozostaniemy tylko przy myciu stołu po jakimś czasie nabierze on naturalnej szaro - srebrzystej barwy. Stoły przystosowane są do całorocznego pozostawania na zewnątrz. Jeśli w okresie zimowym nie są używane zaleca się ich przykrycie, dzięki temu będą w niezmiennym stanie przez wiele lat.

Przedstawiony model stołu jest rękodziełem, każdy z egzemplarzy wykonaywany jest ręcznie i wygląda inaczej od pozostałych. O formie mebla decyduje naturalny kształt gałęzi dębowych. Meble z bali są ciężkie i bardzo wytrzymałe dlatego często można zobaczyć je w reastauracjach i pubach.

Ze względu na ciągłą "pracę" drewna w meblu mogą powstawać pęknięcia, jednak nie wpływają one na jakość i wytrzymałośc konstrukcji.

Do wyboru sa trzy rozmiary stołów, każdy o wysokości 73 cm, różnią się rozmiarami blatu:

120x80 cm
160x85 cm
220x100 cm

Stoły dostarczane są w częściach do samodzielnego montażu, w paczce znajduję się wszystkie elementy niezbędne do montażu, potrzebna będzie jedynie wkrętarka.

 

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres kontakt@meblobranie.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Zadaj pytanie o produkt:

wyślij >

płatności
Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x