zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Stół rustykalny okrągły

(kod: 07555)
Powiadom gdy będzie dostępny
  • Cena: 1 220 zł

  • Produkt niedostępny

  • Średnica blatu:


Opis produktu

Stół okrągły w stylu rustykalnym wykonany w całości z litego dębowego drewna. Drewno pochodzi z polskich lasów, ekologocznie zarządzanych zgodnie z europejskimi normami.

Stoły są impregnowane i olejowane ręcznie, dzięki czemu drewno nabiera głębokiej brązowej barwy i jest zabezpieczone przed wpływem szkopdliwych czynników zewnętrznych. Aby utrzymać brązowy kolor należy stół strojący na zewnątrz przed każdym kolejnym sezonem umyć, przetrzeć papierem ściernym i pomalować impregnatem. Bez tych zabiegów drewno po wypłukaniu impregnatu nabiera srebrzysto-szary odcień. Meble mogą stać na dworze przez cały rok, jednak jeśli w okresie zimowym nie są używane zaleca się ich przykrycie w celu przedłużenia wysokiej jakości produktu.

Drewno lite przez cały czas "pracuje", na meblu moga pojawiać się pęknięcia, jednak nie wpływają one na jakość i wytrzymałość mebli. Należy pamiętać, że te ekologoczne stoły są produktem rękodzielniczym, każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie przy wykorzystaniu naturalnych kształtów gałęzi dębu. Dzięki temu każdy z nich jest niepowtarzalny. 

W ofercie są cztery rozmiary stołów od średnicy 80 cm do 150 cm - przy tak dużym stole spokojnie może zjeść obiad większa grupa, dlatego stoły świetnie sprawdzają się jako meble biesiadne w restauracjach, pubach czy zajazdach.

Stół dostraczony jest w częściach do złożenia, zapakowany w płaską paczkę, w której znajdują się również wszystkie elementy potrzebne do montażu. Aby skręcić stół najlepiej sprawdzi się wkrętarka. Przy mniejszych wymiarach blatów z montażem bez problemu poradzi sobie jdena osoba.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres kontakt@meblobranie.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Zadaj pytanie o produkt:

wyślij >

płatności
Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x