zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Trampoliny ogrodowe

Trampoliny ogrodowe to sprzęt, który od kilku lat cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza wśród najmłodszych. Ponieważ dostępne są w różnych rozmiarach, świetnie sprawdzają się i w dużych, i w niewielkich ogrodach. Trwała i solidna stalowa konstrukcja, wsparta na nogach w kształcie litery „U”, sprawia, że z powodzeniem służą latami, zapewniając dobrą zabawę całej rodzinie.

Na rynku dostępne są trampoliny ogrodowe bez siatki i z siatką ochronną. Te ostatnie mogą mieć siatkę montowaną na zewnątrz (wzdłuż zewnętrznej krawędzi) lub wewnątrz. Trampoliny ogrodowe z siatką ochronną są zdecydowanie bezpieczniejsze, zwłaszcza dla dzieci. Siatka – wykonana z miękkiego tworzywa sztucznego i odpowiednio wysoka – idealnie chroni przed ewentualnym wypadnięciem poza powierzchnię trampoliny. Wygodne użytkowanie zapewnia także specjalna drabinka, dzięki której na trampolinę można bezpiecznie wejść, a potem z niej zejść. Sprężyny napinające są odpowiednio zabezpieczone, między innymi za pomocą opaski (np. z PCV), która biegnie dookoła maty trampoliny.

Trampoliny używane mogą być zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Te lepszej jakości, jeśli są dobrze zamontowane i ustawione na odpowiednim terenie, potrafią udźwignąć ciężar aż do 150 kg. Polecane są nawet osobom starszym, ponieważ poprawiają koordynację ruchową i sprawność fizyczną, nie obciążając przy tym stawów.

Trampoliny dla dzieci są niesamowitą atrakcją, bo pozwalają bez żadnej pomocy poszybować w górę. Umożliwiają także właściwie spożytkowanie energii i zaspokojenie potrzeby ruchu. Dla dorosłych natomiast skakanie po trampolinie to doskonały trening – efektywnością porównywany z joggingiem, a nawet pływaniem.

 • Trampolina ogrodowa z siatką - 2,6 m

  Trampolina ogrodowa z siatką - 2,6 m

  549 zł

  zobacz szczegóły
 • Trampolina ogrodowa z siatką - 3 m

  Trampolina ogrodowa z siatką - 3 m

  649 zł

  zobacz szczegóły
 • Trampolina ogrodowa z siatką - 3,6 m

  Trampolina ogrodowa z siatką - 3,6 m

  799 zł

  zobacz szczegóły
 • Trampolina ogrodowa z siatką - 4 m

  Trampolina ogrodowa z siatką - 4 m

  899 zł

  zobacz szczegóły
Ostatnio na blogu:
Żeliwne meble ogrodowe w urokliwym pensjonacie Villa Greta, Dobków Meble drewniane na żeliwnych stelażach to produkt bardzo popularny wśród właścicieli ogródków piwnych. Główną zaletą tego typu kompletów jest wytrzymałość - zniosą nawet bardzo intensywne użytkowanie. Zazwyczaj aspekt aranżacyjny schodzi na dalszy plan, ale nie tym razem. Jednemu z naszych klientów ...
Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x