Biurko prezesa – wygodne, eleganckie i nowoczesne

Biurko, przy którym siedzi prezes to bez wątpienia najważniejszy mebel w całej firmie. To tu zapadają najważniejsze decyzje, to tutaj nawiązywane są istotne kontakty handlowe. Powinien towarzyszyć im wyjątkowy mebel. Warto starannie wybrać biurko dla prezesa!

Biurko dla prezesa

Jakie biurko dla osoby numer jeden w firmie?

Trudno sobie wyobrazić, aby najważniejsza osoba w firmie siedziała przy zwykłym, prostym stoliku. Nie ma się co oszukiwać – szef w przedsiębiorstwie może być tylko jeden. Warto podkreślić jego rangę odpowiednim biurkiem. Biurko prezesa nie może być jednak ani zbyt skromne, ani zbyt wyszukane. Zbyt skromne nie będzie oddawało jego rangi i nie wzbudzi szacunku wśród klientów. Z kolei biurko zbyt wyszukane zbuduje dystans między szefem a pracownikami albo wręcz narazi go na śmieszność. Jakie więc wybrać biurko dla osoby numer jeden w przedsiębiorstwie? Przede wszystkim powinno być odpowiednio duże, tak, aby mógł spokojnie i wygodnie przy nim pracować. Musi być także solidnie wykonane i wyraźnie odróżniające się od biurek innych zatrudnionych w firmie osób. Co proponują producenci?

Elegancja i funkcjonalność

Biurka gabinetowe powinny łączyć w sobie w sobie te cechy. Z jednej strony są stanowiskiem pracy. Siłą rzeczy zatem powinny być tak zaprojektowane, aby wszystkie niezbędne dokumenty mogły być pod ręką. Powinny mieć także szuflady na różne drobiazgi i miejsce na komputer, laptop i myszkę oraz telefon. Z drugiej strony, prezes nie powinien wybierać do swojego gabinetu przypadkowego modelu. Zawsze należy zwrócić uwagę na staranność wykonania i solidność danego mebla. Nie mniej ważne, w przypadku biurka gabinetowego jest jego wygląd. Biurko prezesa pełni wręcz funkcję wizytówki firmy. Przyjmowani gości, potencjalni klienci, konkurencja lub partnerzy, choćby podświadomie rejestrują wygląd biurka. Zaniedbany, przypadkowy mebel na pewno nie zrobi na nich dobrego wrażenia. Co więcej, nie przełoży się także na pozytywny wizerunek całej firmy.

Nowoczesne biurko dla prezesa

Nowoczesna klasyka

Świetnym przykładem mebla zarówno eleganckiego, jak i praktycznego, wyróżniającego się na tle innych, ale nie budującego sztucznego dystansu, jest nowoczesne biurko Murano 130. Model znakomicie łączy w sobie funkcjonalność z efektywnym wyglądem. Doskonale sprawdzi się w gabinecie prezesa, ale też w domowym gabinecie. Został wykonany z wyjątkowo wytrzymałej płyty wiórowej laminowanej. Brzegi biurka zostały wzmocnione zaokrągloną nakładką, wykonaną z aluminium. To znakomita ochrona przed zarysowaniem. Dzięki solidnym surowcom, mamy gwarancję, że kupujemy mebel, który posłuży nam przez lata. W blacie umieszczono dyskretne przewiercenia na kabla. Dzięki nim ukryjemy nieestetyczne kable, zazwyczaj kłębiące się gdzieś na podłodze. Nowoczesne biurko Murano 130 dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych: wenge oraz biały lub czarny połysk. Mebel ma 129 cm szerokości, 72 cm wysokości i 65 cm głębokości. Biurko zostanie dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej i jest gotowe do samodzielnego, szybkiego montażu.

Polecamy inspiracje:
Wygodny fotel biurowy obrotowy z podłokietnikami MalibuFotele biurowe obrotowe Malibu w eleganckim biurzeBiurowy fotel Malibo Nylon z kółkami gumowymi w pracy

Autor: Meblobranie
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Meble do salonu
Meble do ogrodu
Meble do biura
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz