Ciepły minimalizm

2

Proste, minimalistyczne wnętrza kojarzone są z charakterystycznym “chłodem”. Wrażenie potęgują zimne kolory – zwłaszcza biel i czerń. Okazuje się jednak, że nawet nowoczesne, utrzymane w minimalistycznym duchu, mieszkanie, nie musi nasuwać “zimnych” skojarzeń. Poniżej zamieszczamy propozycję aranżacji zaprojektowaną przez Joannę Wysocką, która znalazła doskonałe rozwiązanie.

 


Chłodne, jasne barwy uzupełnione zostały ciepłym światłem i drewnianymi dodatkami w ciepłych odcieniach. Dodatkowo dominujące, proste formy przełamuje zastosowanie drewnianej, wykonanej z jesionu, fali w podłodze, oddzielającej część wypoczynkową od kuchenno-jadalnianej. Ostre kanty, charakterystyczne dla tego rodzaju mebli, łagodzą łuki widoczne przy schodach i przy kominku. Widoczna dbałość o szczegóły – niewielkie, drewniane stoliki oraz parkiet z drewna czereśniowego – także dodają wnętrzu ciepła.

Zdjęcia pochodzą ze strony Dobrze mieszkaj

Polecamy inspiracje:
Czarny stolik kawowy w salonie na poddaszuNiski stolik do salonu w czarnym kolorze PixelElegancki stolik w wysokim połysku używany w salonieCzarny stolik kawowy w eleganckim salonie Czarny stolik do salonu 120 cm wysokość 35 cmBiały stolik kawowy ozdobiony świeżymi kwiatami

Autor: e.
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Meble do salonu
Meble do ogrodu
Meble do biura
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz