Ciepły minimalizm

Proste, minimalistyczne wnętrza kojarzone są z charakterystycznym “chłodem”. Wrażenie potęgują zimne kolory – zwłaszcza biel i czerń. Okazuje się jednak, że nawet nowoczesne, utrzymane w minimalistycznym duchu, mieszkanie, nie musi nasuwać “zimnych” skojarzeń. Poniżej zamieszczamy propozycję aranżacji zaprojektowaną przez Joannę Wysocką, która znalazła doskonałe rozwiązanie.

 


Chłodne, jasne barwy uzupełnione zostały ciepłym światłem i drewnianymi dodatkami w ciepłych odcieniach. Dodatkowo dominujące, proste formy przełamuje zastosowanie drewnianej, wykonanej z jesionu, fali w podłodze, oddzielającej część wypoczynkową od kuchenno-jadalnianej. Ostre kanty, charakterystyczne dla tego rodzaju mebli, łagodzą łuki widoczne przy schodach i przy kominku. Widoczna dbałość o szczegóły – niewielkie, drewniane stoliki oraz parkiet z drewna czereśniowego – także dodają wnętrzu ciepła.

Zdjęcia pochodzą ze strony Dobrze mieszkaj

Polecamy inspiracje:
Biały stolik do salonu ozdobiony paterą z pralinkamiStolik czarny wysoki połysk ozdobiony białymi podkładkamiStolik do kawy w eleganckim nowoczesnym salonieBiały stolik kawowy bez nóg w eleganckim salonieŁawa biała wysokość 50 cm w salonie w świątecznej aranżacjiStolik kawowy duży ława biała ozdobiona stroikiem

Autor: e.
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Meble do salonu
Meble do ogrodu
Meble do biura
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz