Domek Keter Fusion 757 – praktyczny i elegancki domek narzędziowy

Domek Keter Fusion 757 wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które wyglądem przypomina deski drewniane – uzyskujemy w ten sposób efekt potocznie określany jako “wood look”. Efektowny wygląd domku wyróżnia się na tle pospolitych plastikowych i blaszanych konstrukcji, a nad drewnianymi ma dużą przewagę w zakresie wygody użytkowania.

Domek ogrodowy Fusion 757

⇒ Fusion 757 – duży i pojemny domek ogrodowy

Domek Fusion 757

Domek Fusion to idealne miejsce dla wszystkich, którzy mają wiele do schowania – przestronne wnętrze daje możliwość ulokowania nie tylko narzędzi, ale i sprzętów o większych gabarytach. Wodoodporne ściany zapobiegają przedostawaniu się deszczu do wewnątrz, a pomysłowe okna gwarantując ciągły dostęp światła.

⇒Miejsce na duży sprzęt

Domek narzędziowy Fusion 757

Domek Fusion z powodzeniem może pełnić rolę garażu dla wszelkich sprzętów niezbędnych do pracy, a także zabawy. Zmieści się w nim z powodzeniem kosiarka, nie tylko prowadzona ręcznie, ale także ta o większych gabarytach z siedziskiem. W domku można również przechować quada w okresie zimowym, a wiosną spokojnie wyjechać nim na zewnątrz bez obaw o jego stan.

⇒ Pomysłowe okna

Fusion 757 Keter

Okna można dopasować do własnych potrzeb, a przede wszystkim do przyszłego ustawienia domku narzędziowego z tworzywa. Nie ma więc obawy, że miejsce trzeba będzie dobierać pod okno, by światło docierało do wnętrza. Wręcz przeciwnie – zawsze istnieje możliwość dopasowania okna, więc nie ma potrzeby modyfikowania planów umiejscowienia domku.

⇒Praktyczna wentylacja

Keter Fusion 757

Wentylacja została zamontowana u szczytu dachu, w jego przedniej części. Element kolorystycznie wpisuje się w tonację całości i dyskretnie dopełnia wygląd domku. Jest nie tylko ładnym, ale i praktycznym dodatkiem – zapobiega powstawaniu wilgoci poprzez cyrkulację powietrza, a także niweluje nieprzyjemny zapach, który może powstać gdy np. domek nie jest otwierany przez całą zimę.

⇒ Nowoczesne okno dachowe

Okno dachowe Fusion 757

Domek można ustawić w dowolnym miejscu, a to dlatego, że okno dachowe i tak zapewni jego odpowiednie naświetlenie. Zastało zaprojektowane w innowacyjny sposób. Świetlik prowadzono wzdłuż szczytu dachu, przez całą jego długość. Takie rozwiązanie gwarantuje równomierne rozprzestrzenianie się światła, więc nawet w ponure dni będzie ono docierało do każdego zakątka domku.

⇒ Mocny dach

Dach Fusion 757

Dach został zaprojektowany tak, by był bardzo praktyczny – idealne nachylenie zapobiega osadzaniu się grubych warstw śniegu zimą, a mocne, stalowe wzmocnienie usztywnia go na tyle, by był w stanie wytrzymać i tak duże obciążenie. Pięknie wykończone, a jednocześnie wyrównane brzegi dachówki, wystające delikatnie poza granice domku, dodają całości nowoczesnego wyglądu i sprawiają, że domek wydaje się jeszcze przestronniejszy.

⇒ Praktyczny schowek

Domek na narzędzia Fusion 757

W domku zmieszczą się wszystkie urządzenia do prac w ogrodzie, np. grabie czy kopaczki. To także idealne miejsce na wszelkie narzędzia, które warto mieć pod ręką, m.in młotek, śrubokręt czy wiertarkę. Możliwość zamontowania haków i półek na ścianach sprawia, że pomieszczenie można dostosować do własnych oczekiwań i potrzeb.

⇒ Bezpieczny zatrzask

Zamknięcie Fusion 757

Domek jest zamykany na zatrzask – praktyczny uchwyt ułatwia przyciągnięcie drzwi i ich zabezpieczenie. Stalowy materiał, z którego został wykonany, jest gwarancją wytrzymałości i jakości. Elegancki kształt dyskretnie podkreśla nowoczesny wygląd domku i jego piękny wygląd.

⇒ Zamknięcie na kłódkę

Fusion 757 Keter

Nowoczesny zamek umożliwia dodatkowe zabezpieczenie narzędzi i urządzeń znajdujących się we wnętrzu domku poprzez montaż kłódki. Nie jest ona dołączona do zestawu, ale jest możliwość jej osobnego dokupienia. Zamek został zaprojektowany tak, by umożliwić użytkownikowi wybór opcji zabezpieczenia wnętrza domku.

⇒ Przygotowanie podłoża do montażu

Podłoże Fusion 757

Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie domku na stabilnej i równej powierzchni. Wybetonowany fragment lub podłoże utwardzone kostką brukową gwarantuje przede wszystkim trwałość, a to ważne jeśli nie planujemy przenoszenia domku w inne miejsce. Betonowa warstwa izoluje także podłogę od gruntu, a więc zapobiega przedostawaniu się zimna i wilgoci do wewnątrz.

⇒ Łatwy, intuicyjny montaż – wymagane narzędzia

Fusion 757

Składanie domku jest łatwe, bo nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Wystarczy jedynie młotek do dociśnięcia pewnych elementów, a także klucz i śrubokręt do dokładnego przykręcenia śrubek i nakładek – w niektórych momentach pracę ułatwi wiertarka. Montaż dachu z pewnością stanie się łatwiejszy z użyciem drabiny, która zapewni komfort pracy. Dla zapewnienia bezpieczeństwa przydadzą się rękawiczki i okulary ochronne.

⇒ Czytelna instrukcja w języku polskim

Domek Fusion 757

Do każdego zestawu dołączona jest czytelna instrukcja, która skraca i ułatwia pracę. Z montażem poradzi sobie jedna osoba, wystarczy kierować się zawartymi oznaczeniami – każdy element posiada swoje oznaczenie, a dokładne rysunki eliminują możliwość pomyłki przy łączeniu poszczególnych elementów.


Autor: PW
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!