Garderoba – inspiracje i porady

apolcia.blogspot.comGarderoba – marzenie każdej (?) kobiety. Im większa, tym lepsza. Im więcej w niej ubrań i dodatków, tym lepiej. Coraz chętniej uwzględniamy ją w naszych planach, projektując dom lub układ pomieszczeń w mieszkaniu. Jak zagospodarować przestrzeń przeznaczoną na to coraz popularniejsze pomieszczenie? Odpowiedzi i inspiracji (także prosto z Hollywood) szukajcie poniżej.

Nie musimy dysponować dużym metrażem, aby wygospodarować miejsce na małą garderobę. Jeżeli mamy możliwość zaprojektowania własnego domu, na garderobę możemy przeznaczyć niewielki korytarzyk prowadzący od sypialni, do łazienki. Taka przechodnia szafa jest bardzo praktyczna, nie zabiera cennego miejsca w przeciwieństwie do garderob stanowiących samodzielne pomieszczenia.
W małych pomieszczeniach sprawdzą się także tak zwane closet‘y – bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. Wystarczy niewielka wnęka, zamontowane do niej drzwi (np. żaluzjowe) i mini garderoba gotowa! Poniżej mała galeria prezentująca możliwości zagospodarowania niewielkich przestrzeni.

 

Mając do dyspozycji duży metraż, możemy zaszaleć. Do garderoby możemy wstawić na przykład miękkie pufy lub kanapę, oraz toaletkę. Obowiązkowe jest duże lustro. Taka garderoba z prawdziwego zdarzenia nie służy wyłącznie do przechowywania ubrań. Staje się pokojem, w którym się przebieramy, malujemy i szykujemy do wyjścia.

 

Na koniec, mały deser :). Dla tych wszystkich, którzy marzą o wielkich, wystawnych garderobach pełnych butów, sukienek, torebek i innych “pyszności”, galeria garderob gwiazd. Smacznego! ;)

Polecamy inspiracje:
Biały stolik do salonu ozdobiony paterą z pralinkamiStylowy stolik kawowy Pixel X w nowoczesnym salonieStolik kawowy nowoczesny design biały Pixel XBiały stolik do salonu 120 cm wysokość 25 cmSzafka na buty w odcieniu orzech californiaSzafka na buty w wąskim przedpokoju Salamanca

Autor: be.
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Meble do salonu
Meble do ogrodu
Meble do biura
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz