Na czym polega działanie mechanizmu Epron Syncron w fotelach biurowych Nowy Styl?

Fotel Chester Nowy Styl

Chester z systemem Epron Syncron Nowy Styl

Obecnie na rynku mebli biurowych możemy spotkać się z szeroką ofertą krzeseł i foteli biurowych.
W zależności od indywidualnych uwarunkowań fizycznych oraz czasu pracy w pozycji siedzącej, możemy przebierać w modelach wyposażonych w różnorodne mechanizmy.
Odpowiednio dobrany fotel ma znaczący wpływ na kondycję naszego kręgosłupa. Jeżeli spędzamy przy biurku wiele godzin, warto zainteresować się krzesłem/fotelem, który zapewni nam komfort użytkowania, a jednoczęśnie odciąży nasz kręgosłup. Korzystanie z niewygodnego krzesła z czasem może negatywnie oddziaływać na nasz kręgosłup. Konsekwencje nieodpowiedniego wyboru mogą doskwierać nam przez lata. Musimy pamiętać również, aby rozmiar fotela dopasować do naszej sylwetki, wzrostu i wagi.
W dniu dzisiejszym zaprezentujemy Wam mechnizmy Epron Syncron oraz Epron Syncron Plus.
Mechanizmy Epron Syncron oraz Epron Syncron Plus zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które w pozycji siedzącej spędzają ponad 8 godzin.

Właściwości mechanizmów Epron Syncron i Epron Syncron Plus:
– Mechanizm ten zapewnia nam możliwość swobodnego kołysania się w fotelu.
– Ponadto oparcie odchyla się się synchronicznie wraz z siedziskiem w stosunku 2:1.
– Jednocześnie mechanizm gwarantuje możliwość zablokowania siedziska i oparcia w aż 5 pozycjach. Umożliwia to przyjęcie odpowiedniej do pracy przy biurku pozycji.
– Głębokość siedziska, wysokość krzesła oraz siła oporu oparcia podlegają regulacji. Dzięki temu możemy dopasowość wymiary krzesła do naszych indywidualnych preferencji.
– Za sprawą systemu Anti-Shock, wyposażonego w specjalistyczną blokadę, użytkownik jest zabezpieczony przed uderzeniem oparcia w plecy.

Z naszą ofertą foteli wyposażonych w system Epron Syncron możecie zapoznać się klikając TUTAJ 

Jak w praktyce działa Epron Syncron? Sprawdźcie koniecznie!

 

 

Polecamy inspiracje:
Stół konferencyjny z blatem w odcieniu grusza i czarnym stelażemKrzesła ISO używane w klubie sportowymChromowane krzesło do poczekalni Samba w kolorze miodowym ozdobione bukowymi podłokietnikamiKomplet Svenbox calvados: stół PH55, regały H55 oraz wózek na stację dysków CH11 w towarzystwie krzeseł ISOZłożone razem stoły konferencyjne 180x80cm w dużej sali

Autor: Jan Praktyczny
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Meble do salonu
Meble do ogrodu
Meble do biura
Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz