Skandynawskie sofy do salonu – top 5

Przeglądasz skandynawskie sofy do salonu i nie wiesz na jaki model się zdecydować? Chętnie pomogę Ci w tym zadaniu – przygotowałam dziś zestawienie 5 najciekawszych moim zdaniem modeli sof w stylu skandynawskim. Wszystkie modele są eleganckie i praktyczne – mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich swoją wymarzoną sofę do salonu.

Actona Perugia nowoczesna sofa skandynawska rozkładana szara

Skandynawskie sofy do salonu – Actona Campania

Actona Campania nowoczesna sofa rozkładana ciemnoszara to prosty i elegancki model, który doskonale wpasuje się w różnorodne salonowe aranżacje. Prosty design sprawia, że jest to mebel bardzo uniwersalny. Siedzisko pokryte jest wysokiej jakości ciemnoszarą tkaniną, nóżki natomiast wykonane są z metalu pokrytego folią imitującą buk. Dzięki temu skandynawska sofa do salonu jest nie tylko elegancka, ale i bardzo solidna. Dużą zaletą modelu jest łatwe rozkładanie sofy – to typowy system rozkładania sof charakterystyczny dla wersalek. Model sygnowany jest przez znaną duńską markę meblową Actona.

Actona Campania nowoczesna sofa skandynawska rozkładana ciemnoszara

Skandynawskie sofy do salonu – Actona Perugia

Actona Perugia nowoczesna sofa rozkładana szara to wyjątkowy model – poza ciekawym designem i funkcjonalnością, sofa wyróżnia się bardzo ciekawym systemem rozkładania oparcia. W tym modelu oparcie podzielone jest na dwie części, które można niezależnie rozłożyć. Dzięki temu sofa zyskuje na funkcjonalności. Po rozłożeniu obu części oparcia uzyskujemy wygodne miejsce do spania. Warto zwrócić uwagę również na eleganckie metalowe nóżki – w środkowej części sofy dodano piątą nóżkę, która dodatkowo zwiększa stabilność modelu. Skandynawska sofa Perugia to jeden z najciekawszych modeli oferowanych przez markę Actona.

Actona Perugia nowoczesna sofa rozkładana szara w stylu skandynawskim

Skandynawskie sofy do salonu – Actona Leconi

Actona Leconi stylowa sofa rozkładana jasnoszara to elegancki model od marki Actona. Sofa wyposażona jest w szerokie podłokietniki, które zwiększają wygodę korzystania z mebla. Obicie wykonano z jasnoszarej tkaniny, a nóżki zrobione są z drewna pomalowanego na ciemnobrązowy kolor. Sofę do salonu można rozłożyć, uzyskując łóżko do spania o powierzchni 194 na 120 cm. System rozkładania to charakterystyczny dla wersalek system klik-klak, prosty i łatwy w obsłudze. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu model sprawdzi się niemal w każdej stylizacji – jeśli lubimy bawić się aranżacjami, to zdecydowanie odpowiednia sofa dla nas.

Actona Leconi stylowa sofa skandynawska rozkładana jasnoszara

Skandynawskie sofy do salonu – Actona Faith

Actona Faith nowoczesna sofa rozkładana ciemnoszara to prosty i elegancki model od marki Actona. Obicie wykonano z grubej ciemnoszarej tkaniny, a metalowe nóżki o ciekawym kształcie dodają sofie stylu. Dużą zaletą skandynawskiej sofy do salonu jest sposób rozkładania – oparcie można rozłożyć nie tylko do pozycji leżącej, ale też zatrzymać je w pozycji półleżącej. Przy pełnym rozłożeniu sofy uzyskujemy powierzchnię do spania o wymiarach 196 na 123 cm. Skandynawska sofa do salonu Actona Faith jest też dostępna w innym wariancie obicia – jasnoszarym połączonym z ciemnoszarą podstawą.

Actona Faith nowoczesna sofa skandynawska rozkładana ciemnoszara

Skandynawskie sofy do salonu – Stella Kinas Meble

Sofa 3 osobowa Stella – Kinas Meble to ostatnia propozycja sofy w stylu skandynawskim – tym razem od polskiego producenta. Sofa przyciąga uwagę ciekawymi drewnianymi nóżkami, które w zestawieniu z pikowanym oparciem dają naprawdę elegancki efekt. Tym, co wyróżnia sofę na tle innych zaprezentowanych w artykule propozycji, jest szeroki wybór wariantów obicia – oprócz widocznej poniżej jasnej szarości, sofa dostępna jest w ciemniejszych odcieniach szarości oraz w beżu i brązie. Skandynawska sofa Stella będzie świetnym uzupełnieniem naszej domowej aranżacji i doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie.

Sofa 3 osobowa skandynawska do salonu Stella - Kinas Meble

***

Jak Ci się podobają wybrane przez nas skandynawskie sofy do salonu? A może masz jakieś dodatkowe pytania na temat któregoś z modeli? Czekam na Twój komentarz!

WYPRZEDAŻ OGRODOWA 2017*

Sprawdź i kup teraz >>

*Tylko do wyczerpania stanów magazynowych


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!