Pufa Knit Seat - stołek piaskowy

Knit stołek piaskowy Curver
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 15832) Keter
  • Piaskowy
  • Fioletowy
Stołek Knit Seat to funkcjonalny produkt, który świetnie uzupełni każdą aranżację. Dzięki unikalnym właściwościom może być stosowany niemal wszędzie. Pufa Knit Seat wykonana została z niezwykle wytrzymałego tworzywa sz... pełny opis
300 zł

Produkt niedostępny

kod: 15832

Opis produktu

Stołek Knit Seat to funkcjonalny produkt, który świetnie uzupełni każdą aranżację. Dzięki unikalnym właściwościom może być stosowany niemal wszędzie.

Pufa Knit Seat - stołek piaskowy zbliżenie

Pufa Knit Seat wykonana została z niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego - polipropylenu. Jest ono odporne na wodę, trudne warunki atmosferyczne, duże różnice temperatury i promieniowanie UV. Może być wykorzystany w domu, ale też i na balkonie czy w ogrodzie i to przez cały rok! Jedynym zagrożeniem są ekstremalnie nieskie temperatury i uszkodzenia mechaniczne. By uniknąć uszkodzeń, należy stosować się do zaleceń producenta i nie narażać pufy na warunki ekstremalne typu grad.

Wzór polipropylenu zachowany jest w stylu splotu szydełkowego, co dodaje niebywałego uroku stołkowi Knit Seat. Siedzisko jest wyprofilowane, ma optymalny rozmiar i jest niezwykle wygodne. Wytrzymuje duże obciążenie i jest bardzo stabilne, więc nie musimy się obawiać, siadając na nie.
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary produktu:

  • Średnica: 57 cm
  • Wysokość: 32 cm

Waga: 3.7kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się za pomocą firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.