zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00

Stół ogrodowy Portland

(kod: 15259)
Powiadom gdy będzie dostępny
  • Cena: 399 zł

  • Produkt niedostępny

  • Kolor: grafit


Opis produktu

Wymiary

Stół Portland polecany jest dla klientów poszukujących stabilnego stołu który posłuży klika sezonów. Charakteryzuje się unikalnym ułożeniem nóg wzmacniającym konstrukcję. Posiada nowoczesny, owalny blat o wymiarach 150 cm x 90 cm gwarantując komfort użytkowania dla 6 osób.
Specjalny, ukryty otwór w blacie oraz dodatkowy znajdujący się w poprzeczce łączącej nogi, umożliwia stabilne zamontowanie parasola pozwalającego osłonić się przed słońcem.
Materiałem użytym podczas produkcji stołu jest polipropylen – tworzywo sztuczne pochodzące częściowo z surowców wtórnych i w 100% nadające się do poddania recyklingowi. Odporny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Nie spłowieje pod wpływem promieni UV.
Stół Portland nie wygina się, nie butwieje ani nie odbarwia, w przeciwieństwie do stołów wykonanych z surowców naturalnych.  Stół jest stosunkowo lekki dlatego transport nie sprawi  większej trudności.

Utrzymanie stołu w czystości jest bardzo łatwe ponieważ do czyszczenia potrzeba tylko odrobiny płynu oraz mokrej szmatki.

Zamawiając stół ogrodowy Portland otrzymują Państwo:

Stabilny stół z odczepianymi nogami i owalnym blatem.

Wymiary elementów zestawu:

Stół:
Długość: 150 cm
Szerokość: 90 cm
Wysokość: 72 cm

Paczka:
Długość: 151 cm
Szerokość: 91 cm
Głębokość: 12 cm

Dostawa i montaż mebli:

Paczka dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Waga paczki to 11,12 kg. Stolik jest do samodzielnego montażu który nie zajmie więcej niż kilka minut.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres kontakt@meblobranie.pl - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.

Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: sklep@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x