Stół technorattan kwadratowy LUGO brown

(kod: 13925)
Kwadratowy stół Lugo został wykonany z aluminium, technorattanu i szkła. Prosty design będzie współgrał praktycznie z każdym stylem. Ten solidny stół sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach jak i na świeżym powietrzu. Stelaż został... pełny opis

599 zł

499 zł

+ dostawa 120 zł
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 13925

Opis produktu

Kwadratowy stół Lugo został wykonany z aluminium, technorattanu i szkła. Prosty design będzie współgrał praktycznie z każdym stylem. Ten solidny stół sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach jak i na świeżym powietrzu.

Stelaż został wykonany z lekkiego aluminium wykończonego rattanem w kolorze ciepłego brązu. Użyte materiały cechuje wysoka wytrzymałość na zmienność pogody oraz odporność na odbarwienia wskutek promieniowania słonecznego. Do wykonania blatu wykorzystano hartowane szkło. Szyba leży bezpośrdenio na blacie z plecionki technorattanowej. Aby szkło nie przesuwało się zastosowano gumowe przyssawki. Na końcach nóg zamontowano aluminiowe nakładki chroniące technorattan przed rozplecieniem. Każda noga ma plastikową stopkę, chroniącą podłoże przed zarysowaniem. 

Do stołu Lugo polecamy krzesła Rimini w tym samym kolorze technorattanu.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe
Wymiary elementów zestawu:

  • Długość: 800mm 
  • Szerokość: 800mm
  • Wysokość: 740mm

 

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół wymaga prostego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.