Stół technorattan okrągły Roma brown

(kod: 13905)
Roma Brown to okrągły stolik wykonany z technorattanu w kolorze brązowym. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na wygodne użytkowanie nawet na małych powierzchniach. Stolik jest przystosowany do użytku na zewnątrz. Intensywny brązowy kolo... pełny opis
599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13905

Opis produktu

Roma Brown to okrągły stolik wykonany z technorattanu w kolorze brązowym. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na wygodne użytkowanie nawet na małych powierzchniach. Stolik jest przystosowany do użytku na zewnątrz. Intensywny brązowy kolor tego stolika technorattanowego nie zblaknie stojąc na słońcu. Aluminium, z którego wykonano stelaż jest odporne na korozję. Lekki szkielet sprawia, że okrągły stolik jest łatwy do przenoszenia.

Cztery smukłe technorattanowe nogi zostały zakończone aluminiowymi nakładkami zapobiegającymi rozwarstwianie się. Blat stoły wykonany jest z technorattanu, na nim położony jest szklany blat z hartowanej szyby. Aby szyba nie przesuwała się zastosowano gumowe przyssawki. Stolik Roma może posłużyć jako mebel domowy lub tarasowo - ogrodowy.

Proponujemy krzesła z krzesłami RIMINi jako dopasowane uzupełnienie do kompletu.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe
Wymiary elementów zestawu:

  • Średnica: 960mm         
  • Wysokość: 740mm

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską. Stolik wymaga samodzielnego montażu.

Do paczki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Prodkut objęty jest 12 miesięczną gwarancją.