Stolik z technorattanu okrągły Susan

(kod: 13920)
Niewielki stolik Susan wykonany jest z technorattanu, aluminium oraz szkła. Stelaż z lekkiego aluminium jest wytrzymały, a zarazem bardzo lekki. Materiały, z których składa się stolik zostały wybrane tak, aby ułatwić jego użytkowanie na... pełny opis
499 zł
+ dostawa 120 zł
Wysyłka w 3 do 5 dni
kod: 13920

Opis produktu

Niewielki stolik Susan wykonany jest z technorattanu, aluminium oraz szkła. Stelaż z lekkiego aluminium jest wytrzymały, a zarazem bardzo lekki. Materiały, z których składa się stolik zostały wybrane tak, aby ułatwić jego użytkowanie na wolnym powietrzu, nawet przy zmiennej pogodzie. Aluminium nie ulega korozji pod wpływem wilgoci, a technorattan nie odbarwia się nawet przy silnym promieniowaniu UV. Okrągły blat stołu został wykonany z odpornej na stłuczenia, hartowanej szyby włożonej w ramę oplecioną technorattanem. Na środku blatu znajduje się otwór z zaślepką na parasol. Pomiędzy nogami stołu wykonano otwór do przełożenia nogi parasola.

Stolik dzięki swojej odporności na warunki atmosferyczne świetnie sprawdzi się nie tylko w domowym ogrodzie, ale także w ogródkach restauracyjnych i kawiarnianych.

Do stolika Susan można dopasować krzesła NAPOLI, VALENCJA i NEGROS.

Zobacz także powiązane: stoły technorattan, meble technorattanowe
Wymiary elementów zestawu:

  • Średnica: 800mm                                              
  • Wysokość: 750mm       

Kluczowe parametry:

Rozkładanie 0

Dostawa i montaż mebli:

Przesyłka dostarczana jest przez firmę kurierską.  Stół wymaga prostego, samodzielnego montażu. Do przesyłki dołączona jest instrukcja w języku polskim.

Gwarancja:

Stół objęty jest 12 miesięczną gwarancją.