zakupy online Twój koszyk

Produktów: 0
Łączna wartość: 0

22 378 32 00
sortuj produkty po:

Svenbox - meble biurowe

meble biurowe svenboxProducent mebli SVENBOX reprezentuje rozpoznawalną markę mebli biurowych. Aktualnie w swoim asortymencie proponuje trzy kolekcje: EKO, VIK oraz ECHO. Katalog mebli biurowych i cennik produktów każdej z kolekcji znajdą Państwo na naszej stronie, a sklep internetowy pozwala na szybkie składanie zamówień.

Najważniejszymi cechami wszystkich oferowanych produktów firmy SVENBOX jest ich trwałość i funkcjonalność. Produkty są wykonane precyzyjnie i zachowaniem wszelkich standardów jakościowych, które po kilku i wielu latach użytkowania powodują, iż Klienci chętnie wracają do sprawdzonej marki. Ceny mebli biurowych uzależnione są również od sposobu ich wytwarzania - meble produkowane seryjnie są tańsze, od produkcji jednostkowej. 

Odpowiednio dobrane wymiary produktów (katalog Svenbox zawiera wszystkie dane) oraz ich zestandaryzowane wymiary pozwalają łączyć dowolnie wszystkie produkty tej firmy, jak również z meblami innych producentów.

meble biurowe svenboxAsortyment produktów jest bardzo szeroki, obejmuje biurka małe, duże, gabinetowe, recepcyjne, sekretariatowe, na metalowych nogach oraz z klasycznymi bokami. Kontenerki wolnostojące oraz podbiurkowe. Szafy biurowe: niskie i wysokie, z opcją zamka. Regały biurowe na segregatory i do przechowywania dokumentów.

Producent mebli przygotował również ofertę specjalnych lad i mebli recepcyjnych, aby Państwa klienci już od wejścia byli pod wrażeniem eleganckiej siedziby i biura Państwa firmy. Cennik Svenbox uwzględnia usługi wniesienia i montażu mebli.

 

Kolekcje firmy SVENBOX charakteryzują się swoim dedykowanym przeznaczeniem. Meble z kolekcji EKO przeznaczone są do biur oraz gabinetów również w domu, ze względu na ich uniwersalność zarówno pod względem estetyki jak i praktyczności. Płytowa konstrukcja regałów, szaf i biurek z tej kolekcji, ich stabilne podstawy oraz grube blaty gwarantują trwałość, zaś materiały użyte do produkcji posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty zgodne z normami europejskimi. 

VIK jest kolekcją przeznaczoną do biur, open space'ów, gabinetów - biurka dzięki specjalnej konstrukcji tj. otwory kablowe, uchwyty ukryte pod blatem oraz kanały kablowe w kolumnie nóg można w sposób praktyczny poprowadzić kable do komputera, drukarki, telefonu i innych urządzeń biurowych znajdujących się na blacie biurka. Kolekcja ECHO dla której elementem charakterystycznym jest kolor orzecha nizinnego oraz wykończenia z elementów aluminiowych stanowi idealną propozycję do eleganckiego gabinetu, jak również sali konferencyjnej. Propozycja mebli z tej kolekcji cechuje doskonała trwałość, prostota i luksusowość. Poniżej przedstawiamy katalog biurek:

Biurko Svenbox BH071 Biurko Svenbox BH073 Biurko Svenbox BH076  
Biurko Svenbox BH025 Biurko Svenbox BH026 Biurko Svenbox BH047 Biurko Svenbox BH048
Biurko Svenbox BM071 Biurko Svenbox BM073 Biurko Svenbox BM076  
Biurko Svenbox BM025 Biurko Svenbox BM026 Biurko Svenbox BM047 Biurko Svenbox BM048

* podane ceny są cenami katalogowymi producenta netto. Ceny sprzedaży w sklepie Meblobranie.pl są każdorazowo prezentowane na karcie produktu.


Informacje
Twoje zakupy
Poznajmy się lepiej
kontakt

Tel. 22 378 32 00
E-mail: kontakt@meblobranie.pl


Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach?

zapisz

x