Sydney Silver zestaw ogrodowy aluminiowy

(kod: 15903)
  • Silver
  • Anthracite
Zestaw ogrodowy aluminiowy Sydney Silver to komplet wyjątkowy na tle innych zestawów aluminiowych. W klasycznych kompletach z aluminium siedziska pokryte są jedynie warstwą materiału czy siatki. Tutaj siedziska i oparcia wyłożono dwom... pełny opis
1 799 zł

Produkt niedostępny

kod: 15903

Opis produktu

Zestaw ogrodowy aluminiowy Sydney Silver to komplet wyjątkowy na tle innych zestawów aluminiowych. W klasycznych kompletach z aluminium siedziska pokryte są jedynie warstwą materiału czy siatki. Tutaj siedziska i oparcia wyłożono dwoma warstwami tkaniny textiline, która w środku wypełniona jest watoliną. Dzięki temu krzesła są wygodniejsze, a jednocześnie komplet jest w pełni odporny na wodę, łatwy do czyszczenia i przechowywania oraz ładny.

Sydney Silver krzesło ogrodowe

Cały komplet na taras Sydney Silver składa się z wysokiego stołu i 6 krzeseł. Postawę konstrukcji mebli stanowi aluminiowy stelaż uzupełniony poliwoodem (stół) i tkaniną textiline (krzesła). Duży, prostokątny stół z gładkim blatem świetnie sprawdza się podczas posiłków. Dołączone do kompletu krzesła sprawdzą się nie tylko podczas jedzenia – ich oparcia można ustawić w aż 8 różnych pozycjach. Przy ustawieniu najniższego położenia można się na nich rozłożyć niczym na leżakach.

Nóżki zestawu Sydney Silver

Wysoki stół ma unikalną budowę nóg, która zwiększa stabilność konstrukcji. Dodatkowo w nogach stołu umieszczono regulującą stopkę – ułatwia ona ustawienie mebla na nierównościach. Srebrny aluminiowy stelaż w kolorze silver metalik połączony jest z ciemnymi deskami kompozytowymi, które znakomicie imitują drewno. Dodatkowo materiał ten jest odporny na wodę i promieniowanie słoneczne, więc nie blaknie i nie wymaga konserwacji.

Powierzchnia stołu ogrodowego Sydney Silver

Krzesła z regulowanym oparciem tapicerowane są tkaniną textiline – materiałem odpornym na wodę i promieniowanie UV. Wypełnienie tego mocnego materiału watoliną gwarantuje większą wygodę korzystania. Stelaż krzeseł i stołu jest wykonany z aluminium malowanego proszkowo, co zapewnia pełną odporność metalu na rdzę i warunki atmosferyczne. Meble Sydney Silver są również łatwe do utrzymania w czystości, w pełni wodoodporne i mogą zostać pozostawione na dworze przez cały rok.

Krzesła są składane, więc zajmują mniej miejsca podczas przechowywania. Dostarczane są od razu w całości – wystarczy je rozłożyć i od razu można z nich korzystać. Sam stół przeznaczony jest do łatwego i bezproblemowego montażu.

Oparcie krzesła ogrodowego aluminiowego Sydney Silver

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe
Wymiary elementów zestawu:

Sydney Silver zestaw ogrodowy aluminiowy - wymiary kompletu

Krzesło:

  • Szerokość: 56 cm
  • Głębokość: 67 cm
  • Wysokość: 107 cm

Stół:

  • Długość: 150 cm
  • Szerokość: 90 cm
  • Wysokość: 72 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w dobrze zapakowanych kartonach ubezpieczoną przesyłką.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.