Tunel ogrodowy z metalowymi drzwiami 8 * 3m

Tunel foliowy 8m PCV do uprawy roślin
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 00425) Produkt wyprodukowany w Polsce
Tunel foliowy jest przeznaczony do przydomowych upraw ogrodniczych - otrzymują Państwo 24m2 powierzchni do własnego użytku.  Konstrukcja tunelu zbudowana jest z białych rurek PCV o średnicy 32mm przygotowywanych pod wysok... pełny opis
1 250 zł
i dostawa GRATIS!
Wysyłka w 7 do 12 dni
kod: 00425

Opis produktu

Tunel foliowy jest przeznaczony do przydomowych upraw ogrodniczych - otrzymują Państwo 24m2 powierzchni do własnego użytku. 

Konstrukcja tunelu zbudowana jest z białych rurek PCV o średnicy 32mm przygotowywanych pod wysokim ciśnieniem, które cechują się niską wagą, ale jednocześnie są odporne na duże różnice temperatur, dzięki czemu samej konstrukcji nie trzeba składać na zimę (sugerujemy jednak zdejmować folię). Konstrukcja z rurek PCV jest odporna na korozję, a jednocześnie dużo tańsza niż analogiczny stelaż z rurek metalowych. Poprzeczne pałąki oddalone są od siebie o 100cm. Cała konstrukcja jest lekka, dzięki czemu można ją łatwo przenieść w wybrane miejsce. 

Standardowo tunel posiada jedne drzwi wejściowe i okno wentylacyjne na drugim końcu, można jednak za dopłatą (wybierając odpowiednią opcję) dokupić wariant z drugimi drzwiami. Ze względu na fakt częstego otwierania i zamykania drzwi zostały wykonane z metalowej, ocynkowanej konstrukcji, co dodatkowo podnosi wytrzymałość całego tunelu. 

Tunel przykryty jest folią ogrodniczą stabilizowaną przeciwko promieniowaniu UV. Folia jest 4 sezonowa, co oznacza, że powinna nam posłużyć wiosną i jesienią, oraz wiosną i jesienią kolejnego roku. Folia podzielona jest na płachty, tak, aby jej montaż był łatwiejszy. Główna płachta posiada wgrzany sznurek, na szczycie, tak, żeby możliwe było naciągnięcie i dobre napięcie folii. 

Zamawiając tunel foliowy z drzwiami metalowymi otrzymują Państwo:

 • komplet elementów konstrukcyjnych - rurki, kształtki, łączniki
 • folię podzieloną na płachty ułatwiające montaż
 • drzwi metalowe ocynkowane na front tunelu
 • wmontowane w folię okienko do wietrzenia (lub drugie drzwi za dopłatą)
 • instrukcję montażu w języku polskimWymiary elementów zestawu:

 • długość: 8m
 • szerokość: 3m
 • wysokośc: 190cm
 • powierzchnia upraw: 24m2

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 800
Stelaż PCV
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Powierzchnia [m2] 24
Wentylacja Tak
Kolor biały
Otwieranie drzwi
Wejście Z dwóch stron
Długość [cm] 800
Szerokość [cm] 300
Wysokość [cm] 190
Stelaż PCV

Dostawa i montaż mebli:

Tunel dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w 2 paczkach o wymiarach:

- 1 wiązka - 200 x 23 x 23cm i 20kg;

- 1 karton - 80 x 90 x 15cm i 26kg.

Tunel przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Należy do zmontować zgodnie z załączoną instrukcją. Montaż jest nieskomplikowany - w pierwszej kolejności należy połączyć ze sobą za pomocą kształtek i łączników rurki PCV budując stelaż konstrukcji. Stelaż należy przytwierdzić do podłoża. Następnie montujemy poszczególne fragmenty folii, szczególną uwagę zwracając na folię na drzwi i folię główną ze sznurkami do naciągnięcia. Pozostające z boku zakładki folii należy wkopać w ziemię. 

Gwarancja:

Tunel objęty jest 24 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Elżbieta

  W maju 2013 zakupiłam u Państwa tunel. Sprawuje się bardzo dobrze, jest przestronny wystarczająco wysoki. Polecam