WYPRZEDAŻ - Hamak akrylowy GreenBlue Sitting Hammock

Hamak akrylowy GreenBlue
kliknij i zobacz 5 zdjęć
Produkt jest pełnowartościowy. Wiosna i lato to czas kiedy najchętniej wypoczywamy w ogrodzie i na tarasie. Ciepłe popołudnie i drzemka w hamaku? Każdy z nas bez wątpienia nie będzie miał nic przeciwko. Hamaki akrylowe to id... pełny opis

449 zł

349 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pt, 24.02.2017
Zamów do: g. 12:00, piątek, 24.02.2017
Pozostało: 5h 6min
kod: 15172

Opis produktu

Produkt jest pełnowartościowy.

Wiosna i lato to czas kiedy najchętniej wypoczywamy w ogrodzie i na tarasie. Ciepłe popołudnie i drzemka w hamaku? Każdy z nas bez wątpienia nie będzie miał nic przeciwko. Hamaki akrylowe to idealne produktu zarówno do użytku wewnątrz, jak i na tarasie, lub w ogrodzie. Hamak GreenBlue wykonany został ręcznie z najwyższej jakości przędzy akrylowej, która dobrze sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych - nie straszne mu intensywne słońce, ani deszcz. 

Hamak akrylowy GreenBlue przeznaczony jest dla jednej osoby, maksymalne obciążenie nie powinno przekroczyć 150kg. Jednocześnie jest bardzo lekki i waży tylko 600 gram.

Hamak GreenBlue Sitting Hammock jest ręcznie wyplatany na pograniczu Tajlandii i Laosu z naturalnej bawełny, dzięki temu doskonale dostosowuje się do ciała osoby wypoczywającej.

Poduszka widoczna na pierwszym zdjęciu nie wchodzi w skład kupowanego kompletu.

Zamawiając wYPRZEDAŻ - Hamak akrylowy GreenBlue Sitting Hammock otrzymują Państwo:

  • ręcznie wyplatany hamak akrylowy w kompozycji kolorystycznej GreenBlue
  • drewnianą belkę o długości 130cm do rozpięcia hamakaDostawa i montaż mebli:

Hamaki marki Happy Swing dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Hamak przeznaczony jest do samodzielnego motanżu.

Gwarancja:

Hamak objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.