Zestaw mebli obiadowych SOTTILE

(kod: 13708) Bello Giardino
nie tak
 • osiem miejsc siedzących na krzesłach z podłokietnikami
 • duży stół 200x100 cm ze szklanym blatem
 • gładka ciemnobrązowa plecionka technoratanowa
Zestaw mebli obiadowych Sottile wykonany z technorattanu to jeden z największych stołów oraz osiem wysokich krzeseł z podłokietnikami . Zapewni doskonałe miejsce do obiadu na tarasie czy w ogrodzie, rozmów biznesowych w restauracji hot... pełny opis
2 964 zł

Produkt niedostępny

kod: 13708

Opis produktu

Zestaw mebli obiadowych Sottile wykonany z technorattanu to jeden z największych stołów oraz osiem wysokich krzeseł z podłokietnikami. Zapewni doskonałe miejsce do obiadu na tarasie czy w ogrodzie, rozmów biznesowych w restauracji hotelowej, zaś szklany blat stołu dodaje niezwykłej elegancji i łatwości w utrzymaniu czystości.

Technorattan jest sztuczną plecionką nazywaną też rattanem syntetycznym, którego właściwości pozwalają przechowywać go na zewnątrz również podczas opadów deszczu, śniegu i mrozu, jest również odporny na działanie nasłonecznienia UV. Stelaż aluminiowy stołu nie koroduje, zaś stalowe stelaże krzeseł są pomalowane co również zabezpiecza je przed korozją od wilgoci.

Plecionka technorattanowa jest w kolorze ciemnego brązu i ma gładką strukturę zaś wymiary plecionki w przekroju to 1,2 mm x 7-8 mm. 

Blat stołu wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 5mm, krawędzie stołu i rogi posiadają bezpieczne zeszlifowania.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając zestaw mebli obiadowych SOTTILE otrzymują Państwo:

 • stół ze szklanym blatem o grubości 5 mm na stelażu aluminiowym
 • osiem krzeseł z półokrągłymi podłokietnikami na stelażach stalowychWymiary elementów zestawu:

Stół:

 • ​długość: 200 cm
 • szerokość: 100 cm
 • wysokość: 74 cm

Krzesło:

 • szerokość: 55 cm
 • głębokość: 55 cm
 • wysokość: 95 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są na palecie. Krzesła można sztaplować - ustawiać jedno w drugie, nie wymagają dodatkowego montażu. Stół należy skręcić zgodnie z załączoną instrukcją: polega to na przykręceniu czterech nóg w ramie stołu i umieścić blat szklany na jego wierzchu. Wymiary kartonu: 120x80x215 cm i waga 80 kg.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

Dodatkowo do zestawu można nabyć pokrowiec na cały zestaw mebli, który zabezpiecza meble przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Pokrowiec jest jednoczęściowy i umożliwia jego przykrycie po przysunięciu do siebie wszystkich wchodzących w skład zestawu elementów. Pokrowiec na meble jest w kolorze ciemnoszarym, dolna część pokrowca posiada metalowe oczka oraz sznurek ściągający z ich wykorzystaniem, dzięki czemu jest on ściśle i trwale przymocowany do zestawu.

Materiał z jakiego wykonany jest pokrowiec to kodura (100% poliester), splot 600/300, powleczenie pokrowca PVC, impregnowane (grubość do 0,6 mm) i gramaturze 480 g/m2.

Wymiary pokrowca to:

 • długość: 324 cm
 • szerokość: 224 cm
 • wysokość: 91 cm

Pokrowce wykonywane są na konkretne zamówienia i następnie realizowane, dlatego czas oczekiwania na pokrowce wynosi do 15 dni roboczych.