Zestaw mebli z technorattanu NILAMITO VIII Brown & Grey

Komplet mebli z technorattanu płaskiego NILAMITO VIII Brown & Grey
kliknij i zobacz 14 zdjęć
(kod: 15648) GardinettaNilamito
Nie Tak
Kwadratowy - 70x70 Prostokątny - 90x50 Obiadowy - 140x70
Brown-Grey Brown-Beige Brown-Ecru Grey-Grey
Prezentujemy nowoczesny i funkcjonalny modułowy zestaw mebli technorattanowych wykonanych na lekkim i trwałym stelażu aluminiowym . Zestaw składa się z 7 modułów - dwóch narożnych, trzech modułów środkowych, pufy i stolika. Poszczegó... pełny opis

4 790 zł

3 450 zł do 31.05.2017

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, pt, 26.05.2017
Zamów do: g. 13:00, piątek, 26.05.2017
Pozostało: 14h 57min
kod: 15648

Opis produktu

Prezentujemy nowoczesny i funkcjonalny modułowy zestaw mebli technorattanowych wykonanych na lekkim i trwałym stelażu aluminiowym. Zestaw składa się z 7 modułów - dwóch narożnych, trzech modułów środkowych, pufy i stolika. Poszczególne elementy można wykorzystywać jako niezależne elementy wystroju tarasu, lub balkonu, bądź łączyć w większe komplikacje przy użyciu odpowiednich łączników. Taka funkcjonalność to kluczowy atut tego zestawu - złączony z 2 narożników może funkcjonowac jako sofa technorattanowa dla 2 osób, jeśli dodamy moduł środkowy otrzymamy sofę 3 osobową, a dodając pufę można uzyskać kształt narożnika.

Parametry mebli Gardinetta

Meble zostały wykonane z wysokiej jakości brązowego technorattanu, z delikatną strukturą, którą można zobaczyć na zdjęciach w galerii. Taka forma plecionki wygląda bardziej atrakcyjnie, niż zupełnie płaska plecionka stosowana u innych dostawców.

Zawartość zestawu Nilamito VIII

Ważną zaletą prezentowanego zestawu są wysokiej jakości poduszki o grubości 12cm. Każdy element posiada poduszkę na siedzisko i jako podparcie pleców. Zestaw zawiera dodatkowe 2 poduszki - jaśki. Wszystkie poduszki wykonane są z trwałego materiału, posiadają zamek, który pozwala na łatwe zdjęcie i upranie poszewki. Wykorzystany materiał jest wysokiej jakości - co widać na zdjęciach w galerii. Poduszki w zestawie Nilamito V Brown & Grey są w kolorze szarym

Stoliki do zestawu Ligurito IX

Istnieje możliwość wyboru stolika w zestawie - może on być kwadratowy o wymiarach 70x70cm, lub prostokątny o wymiarach 90x50cm. 

W zestawie na 2015 rok wprowadzone zostały poprawki podwyższające jakość komplety - podłokietniki mają aż 12cm szerokości (zamiast dotychczasowych 8), a wszystkie poduszki wykończone są z lamówkami.

Zbliżenie na plecionkę Nilamito

Plecionka technorattanowa Nilamito Brown – stanowi przeplot jaśniejszych i ciemniejszych włókien o niejednolitym kolorze (tzw. cieniowana) jej struktura jest płaska, gładka o strukturze skórki pomarańczy = połyskliwa.

Aranżacje klientów Nilamito

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając modułowe meble ogrodowe z brązowego tecnorattanu otrzymują Państwo:

  • dwa moduły narożne (z poduszkami siedziskowymi, oparciowymi i podłokietnikowymi)
  • trzy moduły środkowe (z poduszkami siedziskowymi i poduszkami oparciowymi)
  • jedna pufa (z poduszką siedziskową)
  • jeden - stolik kwadratowy 70x70 cm lub stolik prostokątny 90x50 cm lub stół obiadowy 140x70x65(h) cm (z blatem z szyby hartowanej 5 mm) - w zależności od wybranego wariantu i ewentualnej dopłaty
  • dwa jaśki 
  • dziesięć łączników do modułów (po 2 sztuki na każdy bok łączeniowy)
  • pokrowiec na zestaw - opcja dodatkowa za dopłatą Wymiary elementów zestawu:

Wymiary w przypadku ustawienia, jako narożnik:

Wymiary zestawu mebli Ligurito VIII

Moduł narożny + Moduł środkowy + Pufa:

Nilamito wymiary moduł narożny, moduł środkowy, pufa

Stolik (do wyboru kwadratowy lub prostokątny):

Nilamito wymiary stolik kwadratowy, stolik prostokątny

Kluczowe parametry:

Budowa modułowa Tak
Materiał technorattan
Przeznaczenie wypoczynkowe
Kolor brązowy
Liczba miejsc 6
Wykończenie technorattanowe
Struktura płaska
Stelaż aluminiowy
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie
Kształt blatu prostokątny lub (i) kwadratowy

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Meble spakowane są w 4 kartonach, gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z kartonu - wystarczy położyć poduszki i ew. połączyć ze sobą wybrane moduły za pomocą łączników. 

Stół obiadowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty polega na przymocowaniu do blatu stołu dwóch nóg i połączenia nóg poprzeczką wzmacniajacą. meblobranie

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.