Zestaw ogrodowy metalowy Bolonia taupe

Zestaw mebli ogrodowych ze stali
kliknij i zobacz 7 zdjęć
(kod: 15876)
brązowy szary
Praktyczny, funkcjonalny i trwały zestaw mebli ogrodowych wykonany w oparciu o konstrukcję stalową pomalowaną na kolor taupe. To idealna propozycja taniego zestawu na taras, balkon, lub na działkę.  Zestawogrodowy metalowy B... pełny opis
899 zł

Produkt niedostępny

kod: 15876

Opis produktu

Praktyczny, funkcjonalny i trwały zestaw mebli ogrodowych wykonany w oparciu o konstrukcję stalową pomalowaną na kolor taupe. To idealna propozycja taniego zestawu na taras, balkon, lub na działkę. 

Zestawogrodowy metalowy Bolonia taupe składa się z prostokątnego stołu o długości 150cm i szerokości 90cm z zaokrąglonymi narożami, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko uderzenia się przez domowników. Blat stołu został wykonany z hartowanego szkła w kolorze szarym. Posiada specjalnie przygotowany otwór na parasol. 

Krzesła z oparciem i podłokietnikami wykonane zostały na analogicznym, metalowym stelażu i pokryte tkaniną textiline w kolorze taupe (kolor zbliżony do brązu). Dzięki wykorzystaniu takiej tkaniny do wygodnego siedzenia na krzesłach nie potrzeba dodatkowych poduszek. Krzesła posiadają możliwość sztaplowania - tzn. wstawiania jedno w drugie, dzięki czemu można je łatwo przechowywać w jednym słupku oszczędzając dużo miejsca. 

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe metalowe

Zamawiając metalowy zestaw ogrodowy otrzymują Państwo:

  • 6 krzeseł
  • stół o wymiarach 150x90cmWymiary elementów zestawu:

Stół prostokątny z zaokrąglonymi narożami:

  • długość: 150cm
  • szerokość: 90cm
  • średnica otworu na parasol: 4,2cm

Krzesła:

  • szerokość: 55cm
  • głębokośc: 69cm
  • wysokość: 96cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej na palecie, waży ok 70kg. 

Krzesła dostarczane są w formie gotowej - wystarczy je wyjąć z opakowania i można użytkować. Stół należy samodzielnie zmontować - przykręcić nogi do blatu - powinno to zająć nie więcej niż 10 minut. Wszystko jest opisane w instrukcji w języku polskim. 

Gwarancja:

Meble objęte są 12 miesięczną gwarancją.