Zestaw ogrodowy Modena balcony weekend brązowy

(kod: 16415) Allibert
Zestaw ogrodowy Modena balcony to idealny komplet na balkon czy niewielki taras. Meble wyróżniają się na tle innych zestawów z tworzywa sztucznego ciekawym designem i unikalną kolorystyką. Połączenie brązowych foteli i stolika z poduszk... pełny opis

699 zł

549 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: czwartek, 04.05.2017
Zamów do: g. 12:00, czwartek, 04.05.2017
Pozostało: 3d 3h 41min
kod: 16415

Opis produktu

Zestaw ogrodowy Modena balcony to idealny komplet na balkon czy niewielki taras. Meble wyróżniają się na tle innych zestawów z tworzywa sztucznego ciekawym designem i unikalną kolorystyką. Połączenie brązowych foteli i stolika z poduszkami w odcieniu cappuccino daje elegancki efekt, a zabudowana konstrukcja mebli i zaokrąglone podłokietniki podkreślają oryginalne podejście projektantów do wzornictwa. Meble wykończone są technorattanowym wzorem, który do złudzenia przypomina oryginalną technorattanową plecionkę. Komplet produkowany jest przez markę Allibert by Keter, znanego i cenionego producenta mebli z tworzyw sztucznych. Zestaw produkowany jest na terenie Europy.

Logo Keter, Curver, allibert

Komplet balkonowy Modena balcony znakomicie się sprawdza w codziennym korzystaniu. Dwie osoby mogą wygodnie rozsiąść się w fotelach, a stolik posłuży w tym czasie do podania napojów i przekąsek. O wygodzie mebli stanowią wysokie oparcia i gładkie podłokietniki, a także miękkie poduszki przeznaczone na oparcia i siedziska. Wykonano je z tkaniny dodatkowo zabezpieczonej przed wpływem wody, więc poduszki zniosą rozlaną wodę czy niewielki deszcz. Na czas większych opadów należy je jednak schować. Poduszki mają zdejmowane poszewki nadające się do prania w pralkach. Subtelna różnica kolorystyczna między meblami a poduszkami – połączenie brązu i cappuccino – zwiększa efektowność zestawu.

W modelu Modena Balcony i zestawie Modena Set są różne kolory poduszek, różnica jest delikatna jednak po przyłożeniu poduszek do siebie, widać różnicę w kolorze.

Zbliżenie na zestaw Modena Allibert

Meble na balkon Modena balcony produkowane są w europejskiej fabryce marki Allibert, współpracującej w ramach jednej grupy ze znanymi w Polsce producentami Curver i Keter. Komplet wykonany został z polipropylenu. To wysokiej jakości tworzywo sztuczne, bardzo odporne na warunki atmosferyczne – wodę, promieniowanie UV, temperatury. W procesie produkcji nadano meblom ciekawą strukturę do złudzenia przypominającą prawdziwy technorattan. Dzięki temu meble elegancko się prezentują, a jednocześnie zastosowanie wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewnia im odpowiednią solidność i wytrzymałość.

Zestaw ogrodowy Modena balcony jest w pełni zabezpieczony przed wpływem negatywnych warunków atmosferycznych. Meble nie odkształcają się pod wpływem wody, nie łuszczą się, a dodatkowo tworzywo zabezpieczone jest przed wpływem promieniowania UV, więc nie blaknie i nie traci koloru. Komplet balkonowy nie wymaga specjalnej pielęgnacji ani konserwacji. Meble można czyścić mokrą szmatką, ewentualnie z dodatkiem delikatnego detergentu. Zestaw przeznaczony jest do samodzielnego montażu według załączonej do mebli instrukcji.
Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zestawu ogrodowego Modena Balcony Keter

Wymiary foteli:

  • wysokość: 77 cm
  • szerokość: 65 cm
  • głębokość: 63 cm

Wymiary stolika:

  • wysokość: 43 cm
  • szerokość: 59 cm
  • długość: 59 cm

Kluczowe parametry:

Kolor brązowy
Materiał tworzywo sztuczne
Przeznaczenie wypoczynkowe
Liczba miejsc 2
Wykończenie technorattan efekt
Struktura płaska
Stelaż brak
Poduszki w zestawie poduszki na siedzisko i oparcie
Montaż samodzielny
Kształt blatu prostokątny lub (i) kwadratowy

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw ogrodowy Modena Balcony dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Komplet przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Montaż nie jest trudny, a przebiegać powinien zgodnie z dołączoną instrukcją.

 

 

Gwarancja:

Zestaw Modena Balcony objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.