Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO VI PLUS Off-WHITE Elite & Taupe

(kod: 15797) GardinettaLigurito
Obiadowy - 140x70cm Kwadratowy - 70x70cm Prostokątny - 90x50cm
Nie Tak
Off White Elite-Taupe Brown Elite-Grey Brown Elite-Ecru
Eleganckie i najwyższej jakości meble wypoczynkowe o oryginalnym wyglądzie - inne niż dostępne w większości sklepów tj. w popularnym kolorze brązowym o strukturze płaskiej plecionki - Zestaw wypoczynkowy Technorattan LIGURITO VI PLUS Of... pełny opis

6 040 zł

4 990 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: czwartek, 04.05.2017
Zamów do: g. 10:00, czwartek, 04.05.2017
Pozostało: 5d 10h 10min
kod: 15797

Opis produktu

Eleganckie i najwyższej jakości meble wypoczynkowe o oryginalnym wyglądzie - inne niż dostępne w większości sklepów tj. w popularnym kolorze brązowym o strukturze płaskiej plecionki - Zestaw wypoczynkowy Technorattan LIGURITO VI PLUS Off-White Elite & Taupe jest doskonałą propozycją. Plecionka z technorattanu na meblach ma strukturę półokrągłą, szczotkowaną, dzięki czemu doskonale imituje rattan naturalny. Nazewnictwo zestawu wynika to kilka elementów "Off-White" to kolor przełamanej bieli, która doskonale sprawdza się jako kolor praktyczny w warunkach całorocznych.

Prezentowany zestaw ma budowę modułową tj. każdy element może być wykorzystywany samodzielnie i dowolnie konfigurowany w zależności od potrzeb. Ma to istotne zalety ponieważ nie trzeba przenosić bardzo dużych elementów, ale tylko poszczególne części co umożliwia jednej osobie na dokonanie wszystkich czynności. Ponadto istnieje możliwośc ich rozbudowania i dostoswania do indywidualnych potrzeb. Moduły mogą być postawione samodzielnie lub obok siebie - wtedy można je połączyć na stałe, aby się nie rozdzielały podczas wypoczynky za pomocą łączników, które są elementem zestawu. Wszystkie moduły oparcia i podłokietniki mają 12 cm, co pozwala na wygodne korzystanie z nich i oparcie łokci ze szklanką lub kubkiem. Bardzo istotnym elementem w tym zestawie jest wygodny fotel, który dzięki poduszce oparciowej i podłokietnikom, pozwala na szybkie zregenerowanie sił w bardzo komfortowych warunkach.

Komplet mebli z oznaczeniem Ligurito PLUS oznacza zestaw ze stółem obiadowym o wymiarach blatu 140x70cm i wysokości 65 cm, stół ten doskonale sprawdza się jako obiadowy lub podstawa pod laptopa w przypadku pracy, zaś szklany blat wykonany ze szkła hartowanego jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem do każdego wykorzystania. Ponadto rogi blatu są zaokrąglone i krawędzie bezpiecznie zeszlifowane. Nogi stołu posiadają małe stopki, które pozwalają na regulację w przypadku nierówności na których zostanie stół ustawiony. Można również wybrać zestaw Ligurito VI bez oznaczenia PLUS - ze stolikiem kawowym o wymiarach 70x70cm lub stolikiem prostokątnym o wymiarach 90x50cm, stoliki kawowe mają wysokość 30 cm.

Stelaże mebli modułowych Ligurito wykonane są z aluminium. Materiłu charakteryzującego brak rdzewienia tj. pełna odporność na korozję. Jest też lżejszy od stali, co ułatwia przenoszenie lub przesuwanie. Aluminium jest również odporne na temperaturę w tym mrozy i bardzo intensywne nasłonecznienie.

Meble technorattanowe to plecionka na stelażu, być może wydawać się to nierprawdopodobne, ale wszystkie tego typu meble są wyplatane ręcznie, dlatego każdy z nich jest niepowtarzalny. Zaś delikatne różnice między poszczególnymi dodają im niepowtarzalnego charakteru. W przypadku mebli z serii LIGURITO Off-White Elite zastosowana plecionka jest półokrągła w przekroju i szczotkowana, co oznacza, że jest zmatowiona, ale nie posiada zadziorów, nie jest połyskliwa. Dzięki takiemu połączeniu kształtu i struktury powierzchni plecionka doskonale imituje rattan naturalny, ale jest znacznie trwalsza ponieważ jest wykonana z poliuretanu, który również jest odporny na warunki atmosferyczne tj. wilgoć, mróz, nasłonecznienie.

Poszewki poduszek w zestawie LIGURITO VI PLUS Off-White Elite & Taupe są bardzo eleganckie, przede wszystkim efekt ten dają ozdobne lamówki na krawędziach poszewek. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, gwarantuje ich trwałość. Poszewki poduszek są zaimpregnowane teflonem, czyli powierzchniowo materiał został zabezpieczony przed ogranicza wchłanianie wody. Oznacza to możliwość strząchnięcia wody z ich powierzchni w przypadku zalania lub spłukania po zalaniu np. kawą. Poszewki poduszek posiadają również zamki błyskawiczne typu suwak, co umożliwia ich zdjęcie oraz uprawnie w razie potrzeby. Grubość poduszek siedziskowych to 12 cm i są wypełnione pianką tapicerską przez co są bardzo wygodne, a dodatkowo proces ich ubijania jest znacznie dłuzszy i trudniejszy, ich kształt jest regularny, zaś poduszki oparciowe i podłokietnikowe są zaokrąglone przez wypełnienie, które będzie dopasowywać do ciała użytkownika. Praktycznym dodatkiem są dwa jaśki, które mogą słyżyć jako poduszka podczas drzemki. 

Poszukującym tańszych mebli polecamy zestawy z płaskiej plecionki technorattanowej z serii NILAMITO.

Plecionka Ligurito Off-White

Plecionka technorattanowa Ligurito Off-White Elite - stanowi przeplot jednolitych kolorystycznie włókien jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO VI PLUS Off-WHITE Elite & Taupe otrzymują Państwo:

  • dwa moduły narożne (z poduszkami siedziskowymi, oparciowymi i podłokietnikowymi)
  • jeden moduł środkowy (z poduszką siedziskową i poduszką oparciową)
  • jedna pufa (z poduszką siedziskową)
  • jeden fotel (z poduszką siedziskową i poduszką oparciową)
  • jeden - stół obiadowy 140x70x65(h) cm lub stolik kwadratowy 70x70 cm lub stolik prostokątny 90x50 cm  (z blatem z szyby hartowanej 5 mm) - w zależności od wybranego wariantu i ewentualnej dopłaty
  • dwa jaśki 
  • sześć łączników do modułów (po 2 sztuki na każdy bok łączeniowy)
  • pokrowiec na zestaw - opcja dodatkowa za dopłatą Wymiary elementów zestawu:

Moduł narożny + Moduł środkowy + Pufa:

Wymiary LIGURITO: moduł narożny, moduł środkowy, pufa

Stolik (do wyboru kwadratowy lub prostokątny):

 

Stolik LIGURITO: kwadratowy, prostokątny

Wymiary w przypadku ustawienia, jako narożnik:

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO VI PLUS Off-WHITE Elite & Taupe dostarczane jest do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej. Meble dostarczane są na paletach, są gotowe do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. Poduszki znajdują się pod poszczególnymi modułami. 

Stół obiadowy przeznaczony jest do samodzielnego montażu - zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Montaż jest prosty polega na przymocowaniu do blatu stołu dwóch nóg i połączenia nóg poprzeczką wzmacniajacą.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją.