Meble ogrodowe drewniane AK 130SS/521

zestaw do ogrodu akacja Zestaw dla 6 osób
kliknij i zobacz 6 zdjęć
(kod: 13213) Focus Garden
Meble ogrodowe drewniane składające się ze stołu oraz sześciu krzeseł składanych. Stół posiada bardzo ciekawy kształt blatu (ścięte rogi). Nogi stołu są składane, więc zestaw jest bardzo wygodny w przechowywaniu - nie zajmuje wiel... pełny opis
1 599 zł

Produkt niedostępny

kod: 13213

Opis produktu

Meble ogrodowe drewniane składające się ze stołu oraz sześciu krzeseł składanych.

Stół posiada bardzo ciekawy kształt blatu (ścięte rogi). Nogi stołu są składane, więc zestaw jest bardzo wygodny w przechowywaniu - nie zajmuje wiele miejsca, kiedy oprzemy go o ścianę. Zdjęcie złożonego stołu znajduje się w galerii produktu.

Wygodne i solidnie wykonane krzesła posiadają podłokietniki. Oparcie jest wyprofilowane i lekko odchylone do tyłu, co zapewnia wyjątkowy komfort siedzenia. Krzesła także są składane.
UWAGA: maksymalne obciążenie krzesła to 120 kg

Drewno akacjowe wykorzystane do produkcji kompletu pochodzi z Azji. Jest bardzo twarde i wykazuje dużą odporność na warunki atmosferyczne. Jak każde drewno powinno być pielęgnowane - np. przecierane specjalnym olejem do konserwacji drewna ezgotycznego. Tak chroniony komplet będzie nam służył latami. Zachęcamy do zobaczenia realnych zdjęć zestawu wykonanego z tego samego drewna, który dobrze prezentuje jak wyglądają meble akacjowe.

Krzesła w pozycji złożonej można przechowywać w pionie i poziomie - minimalizując miejsce jakie zajmują.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Zamawiając Meble ogrodowe drewniane AK 130SS/521 otrzymują Państwo:

  • 6 wygodne krzesła składane
  • funkcjonalny stół składany

Wymiary elementów zestawu:

Krzesło:

  • szerokość: 55 cm,
  • głębokość: 58 cm,
  • wysokość: 90 cm,
  • maksymalne obciążenie 120 kg.

Stół:

  • długość: 130 cm,
  • szerokość: 80 cm,
  • wysokość: 72 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na terenie całego kraju. Na czas transportu krzesła są złożone - i nie wymagają dodatkowego montażu po rozpakowaniu, zaś stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną z zestawem instrukcją.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.